Новорічно-різдвяна акція "Привітай воїна-захисника!"

25.12.2015

Щорічна передсвяткова акція «ПРИВІТАЙ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА!» у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» збирає дітей з різних творчих колективів для підтримки воїнів АТО. Вихованці Центру творчості виготовляють новорічні та різдвяні листівки для захисників України.
Цього року акція розпочалася 22 грудня. Студія декоративного мистецтва «Орнамент» (керівник Ірина Маричева) запросила на свій майстер-клас з виготовлення листівок вокальну студію «Візерунок» (керівник Тетяна Литвин).

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт

Заступник директора Оксана Данилова у своєму вступному слові розповіла, що традиція вітати зі святами наших захисників розпочалася в «Дивосвіті» з минулого року, що ті теплі слова, які пишуть у своїх листівках діти, дуже потрібні українським воїнам, адже найбільше, чого не вистачає їм там у небезпечних і складних умовах АТО, це родинний затишок і тепло сімейного свята, тож нехай дитячі вітання подарують їм частинку цього мирного тепла.

Дівчатка зі студії «Орнамент» прочитали вірші, присвячені українським воїнам, а студія «Візерунок» заспівала різдвяну колядку - і всі разом в атмосфері сімейного кола заходилися виготовляти новорічні та різдвяні листівочки, в яких написали нашим захисникам найкращі і найсердечніші побажання до свята.

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт

Акцію підхопили інші диво-колективи, які на своїх заняттях також робили листівки і писали листи українським солдатам. Усі привітання були зібрані до нашої великої поштової скриньки і передані воїнам у зоні АТО волонтерами Благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє».

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт

акція_діти-воїнамАТО_Дивосвіт