Я - Київщини гордість і надія

24.10.2012

За ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка на Київщині започатковано обласний конкурс учнівської та студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія!»

Метою його є стимулювання дітей та підлітків до вивчення історії рідного краю, його традицій та культурних надбань, можливість знайти та підтримати талановитих дітей Київщини.

Конкурс проводиться вже третій рік поспіль, його учасники мають можливість спробувати свої сили в номінаціях „Літературна творчість”, «Живопис», «Фотохудожник» у трьох вікових категоріях.

17 жовтня було підведено підсумки районного етапу конкурсу, а 23 жовтня до Білої Церкви вирушили найкращі від Вишгородського району для отримання обласних відзнак.

kyivschina_peremozhtci

Цих трьох дівчаток було відзначено в номінації "Живопис".

Дипломантами конкурсу стали вихованки мистецьвої студії «Art-kids» (керівник Віта Бабій) Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Наталія Бендик (робота «Дерево життя») та Ірина Гладченко (робота «Роде красний»). 

Призове ІІІ місце отримала Анастасія Кравченко, також вихованка студії «Art-kids», за роботу «Завітайте до нас у гості!». 

Дівчатка отримали дипломи та цінні подарунки від голови обласної державної адміністрації А. Й. Присяжнюка.

Вихованці цього творчого об'єднання "мистецьких дітей" щороку стають переможцями та призерами обласних творчих конкурсів.

Тож побажаємо нашим юним митцям натхнення і подальших перемог!