Нова географія творчої діяльності вокальної студії «ВІЗЕРУНОК»: Krakow – Brzozow – Pristnica – Czardworek

22.10.2015

Цієї осені Народний центр культури Польщі та телепроект «Зіркафест» запросили вокальну студію «Візерунок» (керівник Тетяна Литвин) Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт» взяти участь у творчому фестивалі в рамках культурної програми по обміну творчої молоді.
Це були незабутні десять днів на старовинній віллі «Czardworek» поблизу міста Brzozow, куди, крім наших «Візерунків», також завітали ще 27 українських дітей, вокалістів та інструменталістів, з Київщини, а також талановиті діти з Польщі.

Дивосвіт_Візерунок_Польща

Мета фестивалю - подружити дітей з обох країн, обмін творчим досвідом, спільна творчість українських і польських дітей - була успішно виконана.
З першого ж дня розпочалася концертна діяльність наших юних талантів, репетиції спільних номерів. Виступали на різних концертних майданчиках: у містечку Pristnica, у костелі в місті Бжозув, у Кракові, в музичній школі, в середній школі - словом, творча діяльність була насиченою і різноманітною.

Дивосвіт_Візерунко_Польща

Не менш насиченою і цікавою була екскурсійна та розважальна програма для українських гостей. Вілла, де жили наші юні артисти, є старовинною історичною спорудою, розташованою у надзвичайно живописному куточку Карпатських гір. До того ж, з її верхнього поверху можна було спуститися на мітлі, а ще покататися на конях, а ще влаштувати пікнік і дискотеку.

Дивосвіт_Візерунок_Польща

Крім того, щодня були різноманітні екскурсії.  До міста їздили на незвичному транспорті - на казковому паровозику, який возить туристів з «Цардворека». Побували у двох діючих монастирях в м. Бжозув: жіночому монастирі Служниць Божих та чоловічому єзуїтському монастирі - оглянули музеї та житлові приміщення, старовинний клавесин, панораму «Дари волхвів до народження Ісуса в Єрусалимі», місіонерські подарунки з різних країн, а також велику колекцію фігурок маленького Ісусика з найрізноманітніших місць планети (з України також).

Дивосвіт_Візерунок_Польща

Була також дуже цікава подорож до Кракова: екскурсія до Королівського палацу, де були короновані та поховані всі королі Польщі, прогулянка містом, де на кожному кроці трапляються історичні пам'ятки та старовинні легенди.

Дивосвіт_Візерунок_Польща

Звісно, що наші співаки з «Візерунку» прагнули представити якнайкраще співоче мистецтво України і свій творчий доробок. Глядачі із задоволенням слухали та аплодували їхнім пісням «Сумувала весна», «Вогонь сердець», «Україна - це ти». Солісти студії Андрій Харкевич, Івєтта Лютаєва, В'ячеслав Тарасюк отримали дипломи за чудове виконання пісень, як українських, так і світових хітів.

Дивосвіт_Візерунок_Польща

Тож, крім дипломів, наші «Візерунки» привезли додому безліч емоцій, вражень та спогадів про цікаву і гостинну Польщу, про нових друзів, нові творчі справи.
І «Дивосвіт» пишається своїми дзвінкоголосими артистами та зичить їм нових творчих здобутків!

  • Фотозвіт про подорож студії "Візерунок" до Польщі на сторінках ЦТ "Дивосвіт" у соціальних мережах фейсбук, вконтакте.