Юні митці – солдатам Національної гвардії України

17.10.2015

У День захисника України 14 жовтня вихованці Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» подарували справжнє свято солдатам Національної гвардії військової частини 3027, що у Нових Петрівцях, - влаштували чудовий концерт.

димер_дивосвіт_нацгвардія

Позитивними емоціями, приємними знайомствами і враженнями запам'ятався цей день усім: і глядачам-військовослужбовцям, і юним артистам-аматорам.

Свої пісні подарували воїнам вихованці музично-театральної студії «Фантазія» Єгор Шиян, Георгій та Марія Джваршеішвілі, Марія Ріпик, Вікторія Кожедуб, Ангеліна Дергач та вихованка вокального гуртка «Смайлик» Альона Шпильова. Дебютувала того дня Анастасія Гутман - і «Пісня Оксани» з мюзиклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», на радість дебютантці, викликала гучні оплески та щирі посмішки хлопців.

димер_дивосвіт_нацгвардія

Запальні, яскраві танці - і українські народні, і веселі дитячі - від студії хореографічних мініатюр «Пролісок» не лишили байдужими жодного глядача в залі. Зачарували солдат чуттєвим танцем «Аве, Марія» вихованки старшої групи колективу. Надзвичайно зворушливим і яскравим фіналом концерту став танок «З Україною в серці» - ті емоції, які відчувають юні артисти, ніби торкнулися серця кожного солдата.
Тож артистів довго не відпускали, проводжали гучними оплесками.

димер_дивосвіт_нацгвардія

І діти, і педагоги Димерського відділення «Дивосвіту» дуже задоволені, що мали нагоду привітати наших воїнів зі святом, і вдячні за організацію і підтримку цієї поїздки селищному голові Л.Г.Кучерявому і депутату селищної ради Ю.В.Ісаюку. Командування військової частини відзначило грамотою колектив Димерського відділення районного Центру художньої творчості «за підтримку високого бойового духу і виховання патріотизму».

димер_дивосвіт_нацгвардія

Після закінчення концертної програми солдати з задоволенням фотографувалися з дітьми, а юні таланти пообіцяли ще не раз завітати до наших воїнів.