ЗНЕСЕМО «ДИВОСВІТ» і «НОВЫЙ МИР ПОСТРОИМ» на 12 поверхів з паркінгом. Хто за? Хто проти?

11.09.2015

Шановні батьки вихованців Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» і всі небайдужі вишгородці та мешканці Вишгородського району!
Центр творчості «Дивосвіт» збирає підписи під зверненнями до міської ради та першого заступника губернатора проти забудови багатоповерхівками схилу поруч з будівлею закладу, в результаті якої ми ризикуємо втратити наш «Дивосвіт».
Листи знаходяться в методичному кабінеті Центру творчості. Свій підпис ви можете залишити з 10:00 до 18:00.
Підтримайте наших дітей! Не залишайтеся байдужими!

дивосвіт_проти_багатоповерхівок

В офіційному плані забудови міста будівля колишнього кінотеатру і досі йменується «Кінотеатр «Мир», хоча з 2006 року офіційно ця будівля є Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Звісно, простіше вважати це місце територією, де знаходиться руїна кінотеатру, а не дитячий заклад, адже так зручніше влаштувати тут будмайданчик і звести на схилі 12-типоверхові будинки та двоповерховий підземний паркінг, мовляв, це нікому не шкодить.

А якщо врахувати, що «Дивосвіт» акумулює в цій будівлі всю позашкільну роботу району (а це близько 2 тисяч дітей та підлітків), і тільки в цьому приміщенні займаються в творчих студіях близько 300 дітей (а якби дозволяло приміщення, їх би було значно більше, адже багато мистецьких студій займаються на базі шкіл), то історія виглядає інакше - як фізичне знищення місця, де діти і підлітки знаходять змістовний і (на відміну від комерційних творчих закладів) бюджетний спосіб проведення дозвілля.

Впевнені, що побудова багатоповерхівок та підземного двоповерхового паркінгу, що планують розташувати впритул до Центру творчості «Дивосвіт», доведе будівлю нашого закладу до аварійного стану, тож дитяча установа просто зникне.
І зрештою ми маємо отримати законний державний акт на землю (це місце розташування будівлі та прилегла до неї територія), адже «Дивосвіт» єдиний освітній заклад в районі, який не має акта на землю, хоча намагається його отримати з 2007 року.
А ми все мріємо, що колись за допомогою добрих людей нам вдасться перебудувати наш «Дивосвіт» так, щоб він вмістив усіх наших вихованців і грандіозні творчі плани на майбутнє!

дивосвіт_проти_багатоповерхівок