Творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» отримало звання «Зразковий художній колектив»

27.08.2015

Навесні 2015 року творче об'єднання «Різні Люди» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» атестувалося на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.08.2015 №864 на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчому об'єднанню «Різні Люди» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

то_різні-люди

Минулий творчий сезон для «Різних Людей» був дуже насичений подіями, а тому дещо складний, але цікавий.
Протягом навчального року артисти-аматори створили три великі вистави, кілька театралізованих тематичних композицій, стали переможцями кількох фестивалів та конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.
Керівник творчого об'єднання Олена Титаренко цього року стала переможцем обласного і призером Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Театральне мистецтво». І це, за словами самої Олени Іванівни, не лише її особиста перемога, це заслуга всього великого і надзвичайно творчого колективу, який постійно розвивається, залучає до своєї діяльності нові юні таланти, активно допомагаючи їм опанувати мистецтво сцени.
І ось остання перемога напередодні нового творчого сезону - звання «Зразковий художній колектив». Наші «Різні Люди» дійсно цього заслуговують!
«Різні Люди» - це і юні артисти-аматори, що вже мають певний досвід, і новачки, які легко входять в роботу базового складу колективу, адже своїм досвідом з ними діляться старші вихованці та випускники творчого об'єднання; це і маленькі артисти-початківці, які вчаться бути акторами у театральній майстерні під керівництвом Артема Буренка. Всі вони дійсно дуже різні за віком, характером, здібностями та вподобаннями, але всі ці різні люди однаково захоплені мистецтвом і своєю спільною творчою справою, всі прагнуть навчитися бути різними на сцені, прожити на ній різні життя і долі, збагачуючи свою душу і розум, як справжні артисти.
І хоча, як усі юні та зухвалі, вони прагнуть успіху і визнання, їхня творча манера принципово не передбачає гучного, а надто фальшивого пафосу і надриву, бо творче кредо «Різних Людей»: «Опануй мистецтво бути різним і залишайся собою!»