«Ліберті» - володар ГРАН-ПРІ Міжнародного фестивалю «Соняшник»

19.05.2015

16 травня Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «СОНЯШНИК», який проводиться за підтримки Міністерства культури України, знову запросив безліч юних талантів з усіх куточків України та інших країн продемонструвати своє мистецтво.
Артисти з «Дивосвіту» є постійними учасниками цього знаного фестивалю. Цього разу в ньому з успіхом виступила хореографічна студія «ЛІБЕРТІ», та вперше спробувала свої сили у фестивалі такого рівня солістка студії пластики і танцю «VIVA» Варвара Юртаєва.

соняшник_ліберті

Надзвичайно різноманітна танцювальна програма фестивалю включала близько ста номерів. Учасниками нинішнього конкурсу були представники не тільки багатьох регіонів нашої країни (Харків, Чернігів, Київ, Черкаси, Суми тощо), але й з Молдови та Сербії.

Наша дебютантка фестивалю Варя Юртаєва, звісно, дуже хвилювалася, адже це були її перші змагання, та й суперники були дуже сильні. Та результат був дуже гідний - Варя отримала призове ІІ МІСЦЕ у своїй номінації за композицію «Чекання».

А от велика танцювальна композиція «Годинник» хореографічної студії «ЛІБЕРТІ» отримала ГРАН-ПРІ фестивалю.
Журі відзначило майстерність і техніку юних танцюристів, цікаву постановку і музичний супровід, чудові стильні костюми та надзвичайний реквізит.

соняшник_ліберті

Вітаємо наших танцівників зі студій «Ліберті» і «Viva» та їхніх керівників Павла Лук'яненка та Діну Зав'ялову! Радіємо і пишаємося!