Танці на вишгородському майдані

09.10.2012

7 жовтня у Вишгороді відбувся один з відбіркових турів обласного танцювального марафону "Майбутнє України будуємо разом".

Ця подія для Центру творчості "Дивосвіт" стала резонансною, адже до хореографічної композиції, яку представляв Вишгородський район, долучилися не просто окремі танцювальні колективи, а згуртована диво-команда, у складі якої - дві хореографічних студії "Ліберті" і "Афіна" та ансамбль "Рум'янок", відомий тим, що його вихованці, певно, можуть опанувати будь-яке сценічне мистецтво. Тому вболівальників з "Дивосвіту" було найбільше і вони, звісно, були найактивнішими, і дійсно пишалися і своїми диво-друзями, і всією командою вишгородських танцівників.

Dance Marathon

Зусилля і творчість чотирьох вишгородських колективів злилися в одній композиції "Барви року". П'ятнадцятихвилинна сценічна дія невимушено об'єднала в собі різні танцювальні номери: танок ансамблю народного танцю Новопетрівської школи мистецтв "Пролісок", різдвяний хіп-хоп колективів Вишгородського Центру творчості "Дивосвіт", запальні веснянки ансамблю Вишгородського районного будинку культури "Мозаїка" і дівочий гопак вишгородського муніціпального танцювального колективу "Клерико". Це танцювальне шоу вирізнялося свіжістю кольорів і сучасними інтерпретаціями традиційних фольклорних тем, народна хореографія поєднувалася з модерном легко і органічно - а коли у фіналі композиції в яскравому барвистому колі танцювали всі учасники, і наші глядачі, і гості з інших районів, і журі вибухнули гучними схвальними оваціями.

У відбірковому турі, крім нашої вишгородської, брали участь команди Бородянського, Іванківського районів та міста Буча. Всі учасники були абсолютно різними: виступ Бородянки - в стилі традиційної привітальної композиції, бучанські танцівники влаштували міні-концерт з окремих номерів в різних жанрах, а композиція з Іванкова підкорила всіх надзвичайно вражаючим масштабним дійством в стилі пластичної драми "Чорнобиль очима дітей. Відродження".

Журі, до складу якого входили і дорослі-професіонали, і діти-аматори, було одностайним: хоча за правилами марафону з одного відбіркового змагання до фіналу має потрапити лише одна команда, в танцях на вишгородському майдані варто відзначити двох учасників: Вишгород та Іванків. Тож 21 жовтня їдемо до фіналу, який відбудеться в м. Біла Церква. Танці на міських майданах Київщини продовжуються!