Співаємо і перемагаємо!

01.03.2015

Вокальні колективи Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» з успіхом взяли участь у творчих конкурсах міжнародного рівня.
21 лютого в Ювілейному XXV-ому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій» успішно виступив Дмитро Зюбенко зі студії «Соло» (керівник С. Стрелкова).
28 лютого в Колонній залі Київської міської державної адміністрації пройшов другий щорічний телевізійний фестиваль-конкурс «Створюй своє майбутнє зараз!» в рамках телевізійного проекту «Зіркафест», на якому з великим успіхом виступила студія «Візерунок» (керівник Т. Литвин).

візерунок_зіркафест

Проект «Створюй своє майбутнє зараз!» був надзвичайно цікавим, він відбувся за підтримки багатьох поважних організацій: департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації; постійної комісії з питань культури та гуманітарної політики Київської міської Ради; державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба УТР»; журналу «ТВ-парк»; «Мир детства и чудес»; телепроекту «Зіркафест» (найкращого дитячого телевізійного проекту року за версією «Шлягер року 2014»).
Для змагання в конкурсі були відібрані і запрошені найкращі творчі колективи, які є переможцями різноманітних конкурсів. На фестивалі були представлені безліч жанрів вокального мистецтва (83 номери).

Усі виступи наших «Візерунків» у різних номінаціях та категоріях конкурсу отримали найвищі нагороди:

  • вокальна студія «Візерунок» отримала І місце в номінації вокальних ансамблів (пісня Л. Горової «Сумувала весна»);
  • в номінації солістів у своїх вікових категоріях І місця посіли В'ячеслав Тарасюк (пісня «Maybe I, maybe you») та Андрій Харкевич (пісня В. Івасюка «Я піду в далекі гори»).

соло_джерелонадій

На Ювілейний XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» з'їхались 450 учасників з різних областей України. Це один із авторитетніших дитячих та юнацьких конкурсів мистецтв, який ставить за мету виявлення обдарованих, талановитих дітей, підсилення впливу професійного мистецтва в естетичному вихованні підростаючого покоління.
Дмитро Зюбенко - соліст вокальної студії «Соло» - вперше спробував свої сили у конкурсі такого рівня. З піснею «Луч солнца золотого» він посів ІІ місце в номінації «Естрадний вокал».

Вітаємо наших переможців!