ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ. «Весна прийде…»

02.03.2015

За багаторічною традицією, в перший день весни у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулася весняна мистецька акція «ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ».
Та цього року зустріч весни у «Дивосвіті» була особливою, з відтінком смутку і надії - надії на мирну весну в Україні. Саме цими почуттями була наповнена концертна програма «Весна прийде...». Саме ці почуття відчував кожен, хто завітав того дня на цю диво-акцію.
До початку концерту в фойє Центру творчості пройшов благодійний ярмарок «Діти - воїнам АТО». Відбулася акція «Привітай жінку-героя!» - діти писали, малювали, виготовляли привітальні листівки для жінок, які знаходяться в зоні військових дій, аби подарувати їм краплинку мирної весни напередодні жіночого свята.

1березня_акція

«Весна прийде...» - таким був лейтмотив мистецьких виступів маленьких і великих артистів.
Весна - і життя, ніби посміхається оновленою і сонячною посмішкою...
Війна - і життя, ніби перекреслює все, що дарує нам весна...
Весна, яка завжди приносила свято, жіноче, світле, усміхнене свято...
Війна, яка принесла горе... І усміхнені обличчя жінок-воїнів, які з'явилися на великому екрані на початку концерту, викликали в душі у кожного гордість і захоплення, та водночас сум і сльози.
Щиро і болісно звучали в залі вірші у виконанні дівчат з театрально-естрадної студії «Лицедії».
Надзвичайно проникливо лунала авторська пісня Яніни Кулиняк «Обереги», яку вона заспівала разом зі своєю вихованкою Марією Джваршеішвілі зі студії «Фантазія».
Тугу і сум за материнським теплом відчули усі в пісні «Летіла зозуля...», яку виконали зі своїм керівником Оленою Устіновою дівчатка з вокальної студії «Доремікс».
Зворушливий пластичний етюд «Чекання» студії «Viva» - діти, що постійно з нетерпінням чекають: коли ж повернеться татко з війни - розчулив усіх просто до сліз.

1березня_акція

Але віра в те, що весна прийде, попри всі важкі випробування, які випали на долю України, поступово вела глядача до позитивного і оптимістичного фіналу мистецької програми.
Ліричні пісні Іветти Лютаєвої та студії «Візерунок», добре відомі багатьом поколінням українців пісні Володимира Івасюка у виконанні Андрія Харкевича, студії «Соло» повертали всім дійсно весняний настрій.
Такою ж яскравою та весняною була і композиція «За лісами-горами» у виконанні вокалістки Аліни Самійленко і танцівниць з хореографічної студії «Ліберті».
Звісно, напередодні жіночого свята зовсім маленькі артисти з різних студій «Дивосвіту» привітали своїх мам веселими піснями і танцями.
Оптимістичним і надзвичайно натхненним фіналом мистецької акції «Перше Березня» стала композиція «З Україною в серці» студії хореографічних мініатюр «Пролісок».

1березня_акція

1березня_акція

1березня_акція

1березня_акція

На завершення акції вихованці «Дивосвіту» передали кошти та подарунки для наших захисниць, які боронять незалежність нашої країни в зоні АТО, голові благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє» Ірині Шугайло.

1березня_акція

Юні майстрині зі студії «Орнамент», рукодільниці та кондитери з різних мистецьких студій «Дивосвіту» заробили на невеличкому благодійному ярмарку 1662.00 гривні.
Акцію «Привітай жінку-героя!» підтримали працівники компанії «Avon», які за власні кошти придбали косметичні засоби для наших захисниць, аби і в тих страшних умовах, в яких вони знаходяться в АТО, вони могли відчувати себе жінками.
«Дивосвіт» дуже вдячний усім за небайдужість!

1березня_акція

1березня_акція

1березня_акція

Ми віримо, що весна прийде! Ми віримо, що настане той день, коли мирна весна збере нас у «Дивосвіті» наступного року на нашу традиційну весняну мистецьку акцію «Перше Березня».
Так буде, бо українці дуже прагнуть цього! І це об'єднує нас, і кожен прагне зробити свій, хоч і невеличкий, внесок у майбутнє України.

 

  • Фотозвіт про мистецьку акцію «ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ» можна переглянути на сторінках ЦТ «Дивосвіт» у соціальних мережах facebook, vkontakte.