"32 ГРУДНЯ або 12 МІСЯЦІВ". Новорічні вистави в "Дивосвіті"

02.01.2015

Як і щороку, діти та підлітки Вишгорода і всього району чекали на новорічні вистави у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Як і щороку, усім було цікаво: яким новорічним дійством цього року потішить «Дивосвіт»? Як і щороку, надії глядачів були немарними - юні таланти «Дивосвіту» знову захопили усіх своєю чудовою і надзвичайно яскравою новорічною виставою «32 грудня або 12 місяців». Вистави проходили з аншлагами 26 - 29 грудня.

32грудня<

Свято очікувало відвідувачів уже в фойє: камін, ялинка з рукодільними іграшками, подарунки, сніжинки на вікні, ковзани і санчата - усе, як вдома у великій родині, що готується до різдвяних та новорічних свят.

32грудня

Але і педагоги, і вихованці «Дивосвіту», влаштовуючи це новорічне свято, нагадали усім, що цього сімейного затишку і радості свята позбавлені наші мужні захисники - воїни, що знаходяться у зоні АТО. Вихованці мистецьких студій виготовили безліч новорічних листівок для воїнів АТО, провели акцію «Привітай воїна!» (просто у фойє кожен бажаючий міг виготовити або підписати листівку).
Усі листівки та сувеніри з новорічними та різдвяними привітаннями відправилися у зону АТО, а кошти від вистав передаються на лікування поранених героїв.

Тож усі відвідувачі спочатку мали змогу помилуватися чудовими саморобними прикрасами і декором фойє, які виготовила художник Марія Бреяк та її студія «Фабрика фантазії»; подивитися на розмаїття творчих вигадок вихованців мистецьких студій «Дивосвіту» з усього району на «Зимовому вернісажі», а потім звуки новорічного годинника покликали всіх до зали, де почалася казка.

32грудня

 

32грудня

 

32грудня

Казкове дійство за мотивами п'єси С. Маршака, як завжди, було творчо інтерпретоване і поставлене художнім керівником «Дивосвіту» Оленою Титаренко, чудово зігране юними артистами творчого об'єднання «Різні Люди» (керівники Олена Титаренко, Артем Буренок) і наповнене чудовими концертними номерами.

32грудня

 

32грудня

 

32грудня

Кожний концертний виступ був самобутнім, яскравим: неймовірні танцювальні композиції «Годинник» і «Так ми зустрічаємо Різдво!» у виконанні хореографічної студії «Ліберті» (керівник Павло Лук'яненко); надзвичайно віртуозні вокальні композиції від студії «Візерунок» (керівник Тетяна Литвин); проникливі пісні студії «Соло» (керівник Світлана Стрелкова); веселий пластично-танцювальний етюд маленьких гімнасток зі студії «Viva». Прекрасно влилися в події казки і запам'яталися яскравими ексцентричними образами артисти-новачки з театрально-естрадної студії «Лицедії» (керівник Ірина Слесаренко); і зовсім новий колектив барабанщиць також додав урочистості своїм дефіле (керівник Анастасія Копоть).

32грудня

 

32грудня

Глядачі, і маленькі, і великі, були у захваті від різноманітності характерів та їх вдалого сценічного втілення, видовищності і свіжого звучання усім відомої, але заново розказаної казкової історії. Вистави відвідали понад півтори тисячі дітей та дорослих міста Вишгорода та усього Вишгородського району.

26 грудня відбулася благодійна районна ялинка, а після останньої вистави 29 грудня директор Центру творчості Олена Іванівна Андріяш привітала усіх зі святами і усім 170 юним артистам вручила новорічні солодкі сюрпризи від «Дивосвіту». Благодійні новорічні скриньки були наповнені листами та коштами від відвідувачів свят. Тож до коштів, що зароблені на виставах, додалися ще кошти від добровільних пожертв для воїнів АТО.

32грудня

Вишгородський Центр творчості «Дивосвіт» вітає усіх з Новим роком та Різдвом і бажає, щоб цей рік був мирним, творчим і натхненним для нашою України!

 

  • Подивитися фотозвіт про новорічну виставу «32 грудня або 12 місяців» можна на сторінках «Дивосвіту» у соціальних мережах вконтакте та фейсбук.