Танцювальний марафон у Вишгороді

04.10.2012

Dance'Marathon

7 жовтня о 15:00 почнеться черговий відбірковий тур обласного танцювального марафону.

Обласний танцювальний марафон «Майбутнє України будуємо разом» - яскраве свято, яке об’єднало мистецьку молодь з різних регіонів Київщини. Учасники танцювального марафону – близько сотні дитячих хореографічних колективів Київщини, які представляють своє місто чи район однією хореографічною композицією.

Вишгородський район представить танцювальну композицію "БАРВИ РОКУ", до якої увійшли хореографічні номери чотирьох колективів.

Вишгородський Центр художньої творчості "ДИВОСВІТ", як завжди, виступає дружною збірною командою: разом танцюватимуть колективи студій хореографії "ЛІБЕРТІ", "АФІНА" та ансамблю "РУМ'ЯНОК".

Кожен з танцювальних колективів виконує номер, який символізує певну пору року. Ансамбль народного танцю "Пролісок" (Новопетрівська школа мистецтв) виступає з привітальною композицією, що відсилає глядача до осінніх календарних свят обжинок; композиція Центру "Дивосвіт" - зимова, в ній - тема веселих різдвяних свят та хороводів; студія "Мозаїка" (Вишгородський РБК "Енергетик") виконує весняну композицію, в ній і шалений ритм весни, і дитяча веснянка; а яскравий дівочий гопак хореографічного колективу "Клерико" (Вишгродський КЗК) - це запальне і різнокольорове літо. Вся композиція завершується великим колом, в якому, як у вінку, переплітаються всі барви року. Головним режисером цього дійства є художній керівник "Дивосвіту" Олена Титаренко, головним хореографом - балетмейстер Центру Павло Лук'яненко, до режисерської групи увійшли і хореографи всіх колективів.

У відбіркових танцювальних змаганнях, крім Вишгородського району, також візьмуть участь колективи Бородянського, Іванківського районів та міст Буча і Славутич.