Новини

 • «ВІЗЕРУНОК» на «ЗІРКАфест». Вітаємо з перемогою!

  30.04.2018

  У самому серці Києва - в Колонному залі Київської міської державної адміністрації - 28 квітня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» творчого проекту «ЗІРКАФЕСТ», у якому з успіхом взяли участь вихованці Зразкової вокальної студії «ВІЗЕРУНОК» (керівник Тетяна Литвин) Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

  дивосвіт_візерунок_зіркафест

  Читати далі

 • Перемоги «ПРОЛІСКА» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Соняшник»

  26.04.2018

  22 квітня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Соняшник».
  Цей конкурс вже давно набув популярності в Україні та за її межами, тож у ньому завжди бере участь величезна кількість юних талантів. І цього разу свою майстерність демонстрували понад п'ятдесят хореографічних колективів-конкурсантів, народних та зразкових колективів.
  Вихованці студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» (керівник Олександра Нетикша) - від найменших танцівників до старшої групи - також були учасниками цього міжнародного фестивалю.

  пролісок_дивосвіт_соняшник

  Читати далі

 • Вітаємо з перемогою на обласному етапі змагань з початкового технічного моделювання!

  24.04.2018

  21 квітня 2018 року на базі Станції юних техніків міста Біла Церква відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, в якому взяли участь представники багатьох районів Київщини.
  Гідно представила наш район на змаганнях команда гуртка «Юний технік» (керівник І.В.Махновець) Вишгородського районного Центру творчості «Дивосвіт», що працює на базі Литвинівської ЗОШ.

  юнітехніки_дивосвіт

  Читати далі

 • Патріотизму не вчать, його виховують. Перший етап тренінгу для педагогів за програмою «З Україною в серці»

  23.04.2018

  Проблема патріотичного виховання у нашій країні набула особливого значення саме зараз, оскільки від її вирішення багато у чому залежить майбутнє нашої нації.
  18 - 20 квітня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України для методистів інститутів післядипломної освіти, методичних кабінетів органів освіти різного рівня, педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів та інших фахівців було проведено перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».
  Учасниками тренінгу стали 46 педагогів з різних регіонів України, серед яких були і працівники Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»: заступник директора Тетяна Перегончук, методист Оксана Філенко та культорганізатор Сергій Сальніков.

  тренвнгдляпедагогів_зУкраїноювсерці

  Читати далі

 • Інтелектуальна гра «Я ЗНАЮ ВСЕ ПРО УКРАЇНУ». Весняна серія інтелектуальних ігор у «Дивосвіті»

  21.04.2018

  У Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» триває весняна серія інтелектуальних ігор.
  Проект «Інтелектуальний простір» набуває більшої різноманітності - крім традиційних «Ігор розуму» та «Чудової сімки», автори проекту Катерина Караваєва та Інна Заблоцька у цьому сезоні запропонували нову гру із серії «Український напрямок» з промовистою назвою «Я ЗНАЮ ВСЕ ПРО УКРАЇНУ».
  Тож 20 квітня відбулася друга гра для знавців української історії та сучасності. Цього разу на інтелектуальні змагання зібралися юніори клубу інтелектуальних ігор Вишгородського району - учні 5-6 класів з НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Вишгородської ЗОШ №1, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», Димерської ЗОШ №1 та Хотянівської ЗОШ.

  язнаювсепроУкраїну_Дивосвіт_інтелектуальнагра

  Читати далі

 • Х районна конференція юних краєзнавців Вишгородщини «СВІТ У ВИШГОРОДСЬКИХ БАРВАХ»

  11.04.2018

  11 квітня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулася щорічна весняна районна конференція юних краєзнавців «Світ у Вишгородських барвах».
  Вже десятий рік поспіль у квітні юні краєзнавці та музеєзнавці Вишгородщини збираються в «Дивосвіті», аби поділитися результатами своїх досліджень, експедицій, матеріалами, що експонуються у їхніх шкільних музеях.
  Тема конференції цьогоріч звучала так: «Пишаюсь краєм я своїм, його людьми, його ділами...». Представники шкільних музеїв Новопетрівської, Старопетрівської, Демидівської, Гаврилівської шкіл та Димерської і Вишгородської гімназій розповідали про майстрів з різних ремесел - своїх земляків, бабусь та дідусів - про митців, якими пишається їхнє рідне село, місто, район.

  світ_у_вишгородських_барвах_конференція_у_дивосвіті

  Читати далі

 • Традиційний весняний фестиваль «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА» у «Дивосвіті» цього року був благодійним

  05.04.2018

  Щороку останньої суботи березня у Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» збираються артисти-аматори та прихильники театрального мистецтва, аби провести цей уїк-енд творчо, змістовно, цікаво.
  Географія Вишгородського відкритого фестивалю аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА» протягом попередніх років була значно ширшою - «Дивосвіт» приймав колективи з різних міст Київської області і навіть з різних міст України. Цього року, готуючись вже вшосте до фестивалю, вирішили спрямувати свої зусилля на те, щоб задіяти більше місцевих колективів, аби познайомити вишгородську публіку з аматорами сцени з творчих закладів міста та шкільними театрами району.
  Тож на сцені цьогоріч глядачі мали можливість подивитися вистави творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» (керівник Олена Титаренко) з Вишгородського Центру творчості «Дивосвіт», дитячого драматичного театру «ЕКСПРОМТ» (керівники Наталія Філіпова та Альона Петлярська) з Вишгородського центру творчості «Джерело», шкільних театрів «РЕТРО з ХОТЯНІВКИ» (керівник Оксана Крупельницька) з Хотянівської ЗОШ та «ОБЕРІГ» (керівники Тамара Косько, Людмила Осадча) з Катюжанської ЗОШ.

  театральнасубота-2018_дивосвіт

  театральнасубота-2018_дивосвіт

  Читати далі

 • «Я ЗНАЮ ВСЕ ПРО УКРАЇНУ». Перша гра – новий формат інтелектуальної гри у «Дивосвіті»

  23.03.2018

  23 березня у Вишгородському Центрі творчості «Дивосвіт» відбулася гра «Я ЗНАЮ ВСЕ ПРО УКРАЇНУ». У весняній серії інтелектуальних ігор цього сезону з'явилася нова гра із циклу «Український напрямок».
  Учні 9-10 класів НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради та Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст. продемонстрували свої знання про Україну, проявили вміння правильно говорити українською, заспівали українських пісень. Всі учасники гри довели, що знають, вивчають і люблять свою країну.

  язнаювсепроУкраїну_інтелектуальнагра_Дивосвіт

  Читати далі

 • «ІГРИ РОЗУМУ. Український напрямок». Весняна серія ігор інтелектуалів у «Дивосвіті» розпочалася

  16.03.2018

  16 березня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» розпочалася весняна серія інтелектуальних ігор сезону 2017-2018. Інтелект-шоу «ІГРИ РОЗУМУ» зібрали у залі «Дивосвіту» п'ять команд найрозумніших - учнів 7-8 класів Вишгородського району: Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст. Нинішня гра, як і всі змагання інтелектуалів цієї весни, мають певну тематику - це ігри із циклу «Український напрямок».

  ігрирозуму_дивосвіт_українськийнапрямок

  Читати далі

 • Районний етап гри «Сокіл(«Джура»)». Семінар-практикум

  14.03.2018

  На Вишгородщині нарешті почав набирати обертів цікавий патріотичний проект - дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)». Цьому значно сприяв семінар-практикум з організації та проведення цієї гри, організований відділом освіти і проведений Вишгородським районним Центром творчості «Дивосвіт». Семінар проходив на базі Литвинівської школи, де вже кілька років поспіль «Джурою» займається військово-патріотичний клуб «Легіон» Центру творчості «Дивосвіт».

  дивосвіт_сокіл_джура

  Читати далі