Новини

 • Літній Leader EdCamp

  05.07.2021

  Відбувся літній Leader EdCamp «ACTION-школа» Обласної ради дітей Київщини. Головний меседж - «Немає! Нічого! Неможливого!». Лідери 69 громад Київської області з'їхалися до Володарки на три дні.
  Розповідає учасниця збору - наш ДИВО-лідер Діляра Азгин.
  - Всіх вітаю, мене звуть Діля Азгин, я голова учнівського самоврядування Вишгородської ОТГ. Мені пощастило потрапити на літній Leader EdCamp «ACTION-школа» - збір лідерів ОРДК (Обласної Ради Дітей Київщини). Тож ділюся своїми враженнями.

  Читати далі

 • ДИВО-канікули

  07.06.2021

  7 червня на подвір'ї «Дивосвіту» було гамірно - стартував новий проект «ДИВО-канікули». Перший день у клубі творчого відпочинку був насиченим і емоційним - події розвивалися інтенсивно.

  Читати далі

 • У «Дивосвіті» новий проект – «ДИВО-КАНІКУЛИ»

  31.05.2021

  7 - 12 червня «ДИВОСВІТ» запрошує дітей віком 7 - 13 років змістовно провести тиждень у клубі творчого відпочинку «ДИВО-канікули».
  Творчі майстерні, ігрові програми, майстер-класи, тематичні дні - насичена й цікава програма денного табору з понеділка по суботу з 08:30 до 18:00 (з обідом).

  Читати далі

 • Звіти «Дивосвіту»

  30.05.2021

  Зазвичай слово «звіт» викликає якісь бюрократичні асоціації, а от у «Дивосвіті» звітів чекають з нетерпінням, адже вони в нас - творчі. Останній тиждень травня був звітним, його дуже чекали, до нього активно готувалися, йому дуже раділи наші ДИВО-митці.

  Читати далі

 • Великодні візерунки

  13.05.2021

  Щовесни, готуючись до великодніх свят, на заняттях мистецьких студій юні майстри вчаться писанкарству, виготовляють листівки, сувеніри, святкові композиції. У «Дивосвіті» діє виставка «Великодні візерунки», на якій зібрані вироби виховнців студій декоративно-вжикового мистецтва.

  Читати далі

 • «Що? Де? Коли?» Перша гра весняної серії

  20.03.2021

  20 березня у «Дивосвіті» відбулася зустріч у клубі знавців «Що? Де? Коли?». Перша гра весняної серії інтелектуальних ігор. Найулюбленіша гра вихованців нашого Центру творчості.
  Грали дві команди ДИВО-знавців «Антарес» (капітан Олександр Яцун) та «Сіріус» (капітан Єлизавета Гальміз). Команди мали у складі новачків і «ветеранів» клубу, які передавали свій досвід дебютантам.

  Читати далі

 • Тиха акція «Ангели Пам’яті»

  20.02.2021

  Сім років тому у ці холодні зимові дні звичайні, здавалось, люди ставали Ангелами, помираючи за твоє майбутнє у вільній і справедливій країні - Україні. Саме для цього ми підтримуємо разом з усіма небайдужими українцями щорічну тиху акцію «Ангели Пам'яті».
  Зроби паперового ангела, залиш його будь-де на вулиці чи в приміщеннях, аби нагадати тим, хто побачить його, про пам'ятні події, які відбувалися на Майдані.

  Читати далі

 • «ДИВО-коло». Старт осінньої серії інтелектуальних квестів просто неба у «Дивосвіті»

  10.09.2020

  10 вересня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зібралися п'ять команд найрозумніших, найкмітливіших та найдопитливіших п'ятикласників з трьох вишгородських шкіл.
  «ДИВО-коло» - таку назву має осіння серія ігор сезону - 2020.Традиційні вересневі інтелектуальні квести просто неба почали цьогоріч наш двадцятий творчий сезон.

  Читати далі

 • Почали навчальний рік 2020 – 2021

  04.09.2020

  З 1 по 4 вересня у Вишгородському районному Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» та у Димерському відділенні Центру творчості відбулися педагогічна рада та локальні настановчі наради з педагогічними та технічними працівниками Центру творчості з питань організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

  Читати далі

 • Всеукраїнський театральний фестиваль «Казки України». Перемоги наших артистів

  02.09.2020

  28 - 30 серпня дистанційно пройшов ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України» за підтримки Українського культурного фонду, учасником якого було зразкове творче об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ».

  Читати далі