Новини

 • «ДИВО-коло». Старт осінньої серії інтелектуальних квестів просто неба у «Дивосвіті»

  10.09.2020

  10 вересня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зібралися п'ять команд найрозумніших, найкмітливіших та найдопитливіших п'ятикласників з трьох вишгородських шкіл.
  «ДИВО-коло» - таку назву має осіння серія ігор сезону - 2020.Традиційні вересневі інтелектуальні квести просто неба почали цьогоріч наш двадцятий творчий сезон.

  Читати далі

 • Почали навчальний рік 2020 – 2021

  04.09.2020

  З 1 по 4 вересня у Вишгородському районному Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» та у Димерському відділенні Центру творчості відбулися педагогічна рада та локальні настановчі наради з педагогічними та технічними працівниками Центру творчості з питань організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

  Читати далі

 • Всеукраїнський театральний фестиваль «Казки України». Перемоги наших артистів

  02.09.2020

  28 - 30 серпня дистанційно пройшов ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України» за підтримки Українського культурного фонду, учасником якого було зразкове творче об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ».

  Читати далі

 • Завершилась Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край»

  21.08.2020

  З перемогами на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» вітаємо наших художниць зі студії образотворчого мистецтва «Петриківський розпис» (керівник Наталія Гилюк) Димерського відділення районного Центру творчості «Дивосвіт».

  Читати далі

 • Підсумкова педрада – 2020

  04.06.2020

  4 червня у Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» відбулася підсумкова педрада «Навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті», яка мала на меті як підвести підсумки навчального року, так і спрямувати подальшу діяльність педагогічного колективу на майбутній творчий сезон, враховуючи досвід, набутий протягом трьох місяців дистанційного навчання під час карантину.

  Читати далі

 • Благодійний театральний уїк-енд «ТЕАТР ДРУЗІВ»

  10.03.2020

  Наша маленька артистка Божена Якимчук потребує допомоги - вона вже вдруге мужньо бореться з онкозахворюванням і дуже мріє повернутися на сцену, тому 15 березня ми влаштовуємо благодійний театральний вікенд «ТЕАТР ДРУЗІВ».
  Запрошуємо всіх стати глядачами, відвідувачами, учасниками. Протягом дня п'ять вишгородських аматорських театрів-студій покажуть у «ДИВОСВІТІ» свої вистави.
  У фойє - дитячі майстерні та благодійний ярмарок, до якого може долучитися кожен небайдужий - і придбати, і продати.
  Усі зібрані кошти будуть відправленні на лікування Боженки.

  Читати далі

 • «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Зимова гра сезону – 2020

  16.02.2020

  Клуб знавців «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» продовжує збирати у «Дивосвіті» все більше ДИВО-інтелектуалів. 15 лютого проти експертів гри (автори, організатори і ведучі турніру Катерина Караваєва та Інна Заблоцька) грали три команди, які зібрали знавці - володарі диплому «Найкращий гравець»: команда Марії Сербиної «МЕТАМОРФОЗИ 8848», команда Єлизавети Гальміз «СОЛЯРІС» та команда В'ячеслава Тарасюка «ЧОРНІ МЕТЕЛИКИ».

  Читати далі

 • ВРРУС єднає серця! Ігрова акція до Дня усіх закоханих

  15.02.2020

  Наші лідери Вишгородської районної ради учнівського самоврядування щороку на базі шкіл Вишгорода та району проводять ігрову акцію до Дня усіх закоханих. І щороку до гри долучають активно все більше шкіл і школярів. Цього року ВРРУС організувала ігрову акцію «Знайди половинку» для учнів Вишгородської ЗОШ №1, ВСШ «Сузір'я», Вишгородської гімназії «Інтелект», Технічного ліцею НТУУ «КПІ» та Синяківського хіміко-математичного ліцею.

  Читати далі

 • «Що? Де? Коли?». Батьки чи діти?

  25.01.2020

  25 січня у «Дивосвіті» зустрілися в клубі знавців «Що? Де? Коли?» наші ДИВО-інтелектуали - дві збірних команди дітей та команда батьків. У командах були представники різних колективів Центру творчості - творчого об'єднання «Різні Люди», вокальних студій «Візерунок» та «Соло», студії балетного мистецтва «NFB» - вони об'єдналися у три команди: «Команда у білому», «Команда у чорному» та чорно-біла команда батьків з прикольною назвою «Непереможні панди».

  Читати далі

 • ЩО? ДЕ? КОЛИ? Знову у «Дивосвіті»!

  23.01.2020

  Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» знову запрошує до клубу знавців «Що? Де? Коли?»
  Збираємось 25 січня о 12:00 у нашому інтелектуальному клубі.

  Читати далі