Новини

 • СВІЧКА ПАМ’ЯТІ

  24.11.2018

  Щороку в останню суботу листопада у вікнах «Дивосвіту» видно свічки.
  Щороку, хто б не був у цей час у «Дивосвіті», ми припиняємо свої репетиції і одночасно з усією Україною запалюємо СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ, вшановуючи пам'ять жертв голодоморів.

  дивосвіт_свічкапам'яті_жертвиголодоморів

  Читати далі

 • Енкаустика або восковий живопис. Цікавий майстер-клас для педагогів у «Дивосвіті»

  23.11.2018

  23 листопада у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся майстер-клас для педагогів «Техніка енкаустики або восковий живопис».

  дивосвіт_майстер-клас

  Читати далі

 • Лідери-діти пропонують – дорослі підтримують! Зустріч у відділі освіти

  17.11.2018

  16 листопада до відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації завітали лідери Вишгородської районної ради учнівського самоврядування - ВРРУС «Up Town». Найактивніші представники учнівської молоді прагнуть активної діяльності, тому вони ініціювали зустріч з начальником відділу освіти.

  дивосвіт_лідери_ВРРУС_зустріч_відділосвіти

  Читати далі

 • «ЧУДОВА» СІМКА» найрозумніших у останній грі осінньої серії інтелектуальних ігор у «Дивосвіті»

  16.11.2018

  16 листопада відбувся останній турнір осінньої серії інтелектуальних ігор цьогорічного сезону - гра «ЧУДОВА СІМКА». Знову у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зустрілися найрозумніші.
  Цього разу змагалися найстарші учні-інтелектуали Вишгородського району - команди старшокласників НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеню», Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради, Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеню».

  дивосвіт_чудовасімка_інтелектуальнагра2018

  Читати далі

 • Продовжуються «ІГРИ РОЗУМУ» у «Дивосвіті». Вдалий дебют наймолодших інтелектуалів

  09.11.2018

  9 листопада у День української писемності та мови у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» знову змагалися найрозумніші - продовжуються турніри осінньої серії інтелектуальних ігор. Цього разу на інтелект-шоу «ІГРИ РОЗУМУ» зустрілися наймолодші інтелектуали Вишгородського району - команди 5 класів з НВК «Димерської гімназія - ЗОШ І ступеню», Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Синяківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  дивосвіт_ігрирозуму-2018

  Читати далі

 • Вітаємо з новими перемогами творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ»!

  01.11.2018

  Вистава «PROsto_читаємо_КАЗКИ» зразкового творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт» ще у минулому творчому сезоні отримала кілька найвищих нагород всеукраїнських театральних фестивалів. Початок нового сезону також став успішним для юних акторів. На осінніх канікулах «Різні Люди» взяли участь у двох театральних фестивалях - і знову отримали найвищі відзнаки.

  різнілюди_дивосвіт_театральнийфестиваль_переможці

  Читати далі

 • Жива пам’ять про героїчне минуле нашого краю

  26.10.2018

  25 жовтня в рамках спільного проекту Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» та Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся краєзнавчий конкурс, присвячений 75-й річниці звільнення міста Києва та Вишгородського краю від нацистської навали.
  Учасники заходу - вихованці дев'яти краєзнавчих гуртків шкіл району - отримали новий досвід краєзнавчо-патріотичної роботи, поглибили знання з військової історії рідного краю. Конкурс проводився у цікавому форматі і включав візитівки команд, гру-квест «У пошуках експонату» та бліц-вікторину. Локацією для дослідницької гри стала територія музею, експонати - предметом дослідження.

  дивосвіт_музей-заповідник_краєзнавці

  Читати далі

 • «ІГРИ РОЗУМУ». Осіння серія інтелектуальних ігор у «ДИВОСВІТІ» розпочалася

  20.10.2018

  Тиждень з 12 по 19 жовтня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» став початком осінньої серії інтелектуальних турнірів - стартували «ІГРИ РОЗУМУ». Тож і команда педагогів-авторів проекту «Інтелектуальний простір» (керівники проекту Інна Заблоцька і Катерина Караваєва), і команди учасників клубу інтелектуальних ігор з різних шкіл Вишгородського району активно готувалися до запеклих битв інтелекту.

  дивосвіт_ігрирозуму-2018

  Читати далі

 • Збір лідерів. Вибори до Вишгородської ради учнівського самоврядування

  17.10.2018

  17 жовтня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородського району.
  Метою збору були вибори до Вишгородської ради учнівського самоврядування (ВРУС). Делегації з усіх загальноосвітніх закладів району познайомилися один з одним, а кандидати на посаду голови ВРУС розповіли про свої цілі та ідеї щодо роботи ради.

  Дивосвіт_ВРУС_лідери

  Читати далі

 • «ТЕРИТОРІЯ IQ». Сезон інтелектуальних ігор у «Дивосвіті» відкрито!

  21.09.2018

  21 вересня традиційною великою грою «ТЕРИТОРІЯ IQ» у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відкрився новий сезон інтелектуальних ігор.
  Команди інтелектуалів з Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради та дві команди з Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшли своєрідне тестування по підготовці до ігрового сезону.

  дивосвіт_територіяIQ_інтелект-квест

  Читати далі