Новини

 • Звітуємо кольорово!

  30.05.2019

  Яскравими барвами, різноманітними сюжетами, фантазією та філігранністю виконання потішили усіх, хто в травневі дні приходив до «Дивосвіту», юні художники та майстри рукоділля.
  Саме таке приємне враження справляла на всіх виставка «ДИВО-КВІТИ «ДИВОСВІТУ», яка проходила в рамках нашого підсумкового проекту «ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ».

  Читати далі

 • День відкритих… людей. Звіт творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ»

  29.05.2019

  ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ» вже відкрили двері до багатьох мистецьких студій нашого Центру творчості. А 29 травня відбувся ще один день відкритих дверей, точніше «День відкритих ЛЮДЕЙ», тому що цього дня звітували актори зразкового творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ».

  Читати далі

 • Хороші новини від лідерів учнівського самоврядування

  23.05.2019

  Взаємодія органів дитячого і «дорослого» самоврядування у Вишгородському районі стає все тіснішою. Досвід роботи районної ради, спілкування з керівниками району, поради і щира зацікавленість у діяльності лідерського руху серед шкільної молоді з активною громадянською позицією - це те, що дійсно цікаво для лідерів учнівського самоврядування.
  23 травня відбулася зустріч представників Вишгородської районної ради учнівського самоврядування ВРРУС «Up Town» з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком.

  Читати далі

 • «ВІЗЕРУНОК». 10 років співаємо разом!

  21.05.2019

  У Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіті» нині майже щодня свято - свято творчості і натхнення. І це тому, що завершують цей творчий сезон ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ». В рамках цього звітного проекту 21 травня звітувала зразкова вокальна студія «ВІЗЕРУНОК».
  Цей великий творчий колектив має окремий і важливий привід для звіту, адже цей сезон був ювілейним для наших вокалістів - 10 років творчої діяльності.

  Читати далі

 • Звітує вокальна студія «СОЛО»

  20.05.2019

  ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ» у повній мірі демонструють творче зростання й вдосконалення майстерності вихованців нашого закладу.
  20 травня був звітним днем вокальної студії «СОЛО». Наші вокалісти не тільки підготували чудовий концертний звіт, але й запросили до себе на відкрите заняття.

  Читати далі

 • І знову перемога на Міжнародному фестивалі «Соняшник»!

  19.05.2019

  19 травня у Києві Міжнародний мистецький фестиваль «Соняшник» знову зібрав на конкурс безліч юних талантів з усіх областей України.
  Вокальну студію «СМАЙЛИК» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» цього разу представляла найменша солістка колективу Єлизавета Мартиненко. І одразу - перемога!

  Читати далі

 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ЗАНЯТЬ зразкової хореографічної студії «LIBERTY»

  18.05.2019

  Тривають ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ».
  18 травня відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ЗАНЯТЬ зразкової хореографічної студії «LIBERTY».
  Педагоги і адміністрація «Дивосвіту», батьки і вихованці нашого закладу завітали цього дня до «творчої кухні» наших танцівників, аби ближче познайомитися із секретами тієї складної й таємничої роботи, в результаті якої народжується мистецтво танцю. Як стають танцівниками, з якої важкої й наполегливої, але водночас творчої і цікавої праці народжується танець - такі таємниці відкрили для всіх вихованці та хореографи «Liberty».

  Читати далі

 • Звітують «VIVA» та «DOREMIX». Успішний творчий тандем

  17.05.2019

  Розпочалися ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ».
  16 травня адміністрація, методисти, педагоги, батьки, прихильники, вихованці «Дивосвіту» завітали на відкриті заняття та покази одразу двох колективів: студії пластики і танцю «VIVA» та вокальної студії «DOREMIX».
  Маленькі вокалісти та гімнастки влаштували спільний звіт. Спочатку кожна студія познайомила присутніх з особливостями навчального процесу: розминки, тренаж, вправи, різні прийоми та форми роботи в кожному колективі. А потім були покази етюдів (індивідуальних та ансамблевих), окремі та спільні концертні номери колективів.

  Читати далі

 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

  16.05.2019

  Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - день, що єднає українців по всьому світу.
  16 травня на центральній площі Вишгорода з цієї нагоди відбулося яскраве й барвисте свято.
  До заходу долучилися і артисти «Дивосвіту» - зразкова вокальна студія «Візерунок» - заспівали, а потім разом з усіма дітьми склали «вишивану» карту України.

  Читати далі

 • Районний етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») успішно пройшов на Вишгородщині

  15.05.2019

  14-15 травня на базі Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» та Ноціональному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  Учасниками цьогорічної гри дев'ять команд від шкіл району: рій «Патріоти» Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», рій «Фенікс» Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Синяківські сови» Синяківського закладу загальної середньої освіти, рій «Отамани» Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», рій «Соколята» Вищедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Яструб» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Тур» Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Легіон» Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Петрівські джури» Новопетрівської ЗОШ №1.

  Читати далі