Підсумки обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів

2018-2019 навчальний рік

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Вишиванка дитячими руками»

Іващенко Ірину, Бойкову Аліну, учениць Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за творчу роботу «Вишиванка на ляльку», номінація «Лялька-українка» - вишиванка для ляльки - ІІ місце;
Дергач Ангеліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за творчу роботу «Сорочка», номінація «Лялька-українка» - вишиванка для ляльки - ІІ місце.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

Конончук Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Дослідження негативного впливу відпрацьованих батарейок на живі організми».

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

Петросюка Володимира, вихованця гурка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Синяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., за роботу «Годівничка» - І місце.

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!»

Апілат Анастасію, Дрозденко Аріну, учениць Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованок гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Казкова країна», номінація «Архітектура і будівництво» - ІІ місце;
Яценко Лізу, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Будинок лісника», номінація «Архітектура і будівництво» - ІІ місце.

Вітаємо призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Мінченко Аделаїду, ученицю Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Скринька для прикрас» - ІІ місце;
Дудко Дар'ю, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку гуртка «Майстерня чудес» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Український побут» - ІІІ місце;
Соломку Владиславу, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Зазерни і побачиш» - ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція»

Дімітріу Поліну, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Не лісова красуня», номінація «Стилізована ялинка» - ІІ місце;
Козака Кирила, учня Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Еко-ялинка», номінація «Стилізована ялинка» - ІІ місце;
Лаврука Владислава, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «В серці Арктики», номінація «Сюжетна композиція» - ІІ місце;
Коваля Івана, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Свято наближається», номінація «Новорічна картина чи колаж» - ІІІ місце;
Кузьменка Олександра, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний Сніговик», номінація «Новорічна композиція» - ІІІ місце;
Щербату Владиславу, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Зимові каруселі», номінація «Новорічна композиція» - ІІІ місце;
Іщук Аліну, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний віночок», номінація «Новорічний вінок» - ІІІ місце;
Москаленка Владислава, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Казковий віночок», номінація «Новорічна композиція» - ІІІ місце;
Гончарова Артема, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «З Різдвом», номінація «Новорічний подарунок» - ІІІ місце;
Кузьменка Анатолія, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Свтло Різдва», номінація «Сюжетна композиція» - ІІІ місце;
Грудзінську Ксенію, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічний віночок», номінація «Новорічний вінок» - подяка.

Вітаємо переможця Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!»

Непочатих Артура, учня спеціалізованої школи «Сузір'я», вихованця гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботи «Сонячна стежка» (номінація «Жанрове фото»), «Осінній пейзаж» (номінація «Пейзаж»), «Осінній ранок» (номінація «Пейзаж»), «Сонце у далечині» (номінація «Позажанрове та експерементальне фото») - І місце; «Лісова хатинка» (номінація «Жанрове фото») - ІІІ місце.

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» - 2019

Фещенко Вікторію, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Паралельні світи», у номінації «Образотворче мистецтво» - І місце.

Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Вечірнє місто», номінація «Позажанрове фото» - ІІІ місце.

Вітаємо призера обласної виставка промислового дизайну «Арт-факторія».

Шевчука Сергія, учня Вишгородської районної спеціалізованої загальноосвітньої школи «Надія», вихованця гуртка «Декоративна мозаїка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Пори року», номінація «Дизайн верхнього одягу» - ІІІ місце.

Вітаємо переможців природоохороннопропагандистської Всеукраїнської акції серед школярів і учнівської молоді «Припутень - птах року 2018»

Перегончук Софію, вихованку гуртка «Витівки. Сувенірна майстерня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Чарівний птах» - І місце;
Махоніну Радіславу, вихованку гуртка «Мальви» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Два друга» - ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Ковальчука-Ільіна Гліба, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Здійснення мрій», номінація «Стилізована ялинка» - І місце;
вихованців гуртка «Прикрась свій дім» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учнів 4-Б класу Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний подарунок», номінація «Новорічний подарунок» - ІІІ місце.

Вітаємо призера обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Ярину Войтенко, вихованку гуртка «Літературна студія «Джерельце» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Україна і Світ - два крила мого лету...», напрям «Духовна спадщина мого народу» - ІІ місце.

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських конкурсів юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна - Україна»

Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Вечірнє місто», номінація «Позажанрове фото» - І місце;
Мартинюка Дениса, вихованця гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Купальський віночок», номінація «Портрет» - ІІІ місце;
Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мрію...», номінація «Портрет» - ІІІ місце;
Прокопенко Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Моя Бусинка», номінація «Флора і фауна» - ІІІ місце;
Оваденко Катерину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Без калини нема України», номінація «Макрофотографія» - ІІІ місце.