Підсумки районних конкурсів за І семестр

 

 ПІДСУМКИ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ

І СЕМЕСТР 2018 - 2019 навчальний рік

ГРУДЕНЬ

Підсумки проведення районного конкурсу родинної творчості «Диво-світ Різдва»

14 грудня 2018 року у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» було проведено районний конкурсу родинної творчості «Диво-світ Різдва».
Конкурс проводився з метою громадянського виховання дітей та молоді, шани та поваги до свого родоводу, а також популяризації і збереження Різдвяних традицій в Україні.
Учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці гуртків Центру творчості «Дивосвіт». Для підведення підсумків було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти. На основі рішення журі переможцями і призерами конкурсу визнано:
І місце:
• Нагнибіду Григорія, учня Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Ясна зірочка засвітила, це мати Марія-Пречиста Лелія-Бога зародила»;
• Висоцьку Вікторію, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяна зірка»;
• Вишневецького Дениса, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяна радість»;
• Лучинську Марію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Вже Різдво на порозі»;
• Вдовиченко Владиславу, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст. , за роботу «Хай на Різдво колядка до Вас завітає, І зірка вертепна над будинком засяє»;
• Приймака Ярослава, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Оберіг роду»;
• Джуманіязову Аміру, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зірка».
ІІ місце:
• Іващенко Ірину, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Засіяла зірка ясна»;
• Батюк Маргариту, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Коляда, коляда»;
• Гончарова Нейтена , учня Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Свята зірка»;
• Лашко Дар'ю, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяна зіронька»;
• Живіцького Андрія, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяна зірка»;
• Махоніну Радіславу, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяна зірка».
ІІІ місце:
• Сипливчак Анну, ученицю Вищедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний янгол»;
• Григорян Каріне, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Спалах різдвяної зірки»;
• Рибак Поліну, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Диво-зірка»;
• Батюк Вікторію, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Казкова коляда»;
• Батюк Діану, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Яскрава зірка»;
• Дашкевич Дарину, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Казкова зірка»;
• Ткаченко Святославу, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний янгол»;
• Сулейманова Рената, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяна зірка»;
• Гордієнка Дениса, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяна зірка»;
• Омелянчук Ірину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Зіронька».

Підсумки проведення районного етапу обласної виставки промислового дизайну «Арт-факторія»

Для участі в конкурсі були подані роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованців гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»: гуртка «Декоративна мозаїка» (кер. Попович С.В.), гуртка «Юний технік» (кер. Махновець І.В.), гуртка «Прикрась свій дім» (кер. Пироженко О.В.), гуртка «М'яка іграшка» (кер. Решетник І.Ю.).
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями районного етапу конкурсу визнано:
Номінація «Дизайн верхнього одягу»
• Шевчука Сергія, учня Вишгородської районної спеціалізованої загальноосвітньої школи «Надія», вихованця гуртка «Декоративна мозаїка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Пори року».
Номінація «Дизайн дитячої іграшки»
• Потапенко Єлизавету, вихованку гуртка «М'яка іграшка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Лялечка «Крихітка»;
• Островського Богдана, учня Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Прикрась свій дім» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Гра «Розвивайка».
Номінація «Графічний дизайн»
• Волковського Артема, учня Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Справа майстра величає».

ЛИСТОПАД

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Для участі у виставці було подано 153 роботи від загальноосвітніх навчальних закладів та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями та призерами районного етапу конкурсу визнано:
У номінації «Стилізована ялинка»:
І місце:
• Козака Кирила, учня НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Еко-ялинка»;
• Дімітріу Поліну, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Не лісова красуня»;
• Тюркеджи Софію, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Ялинка у чоботях»;
• Ковальчука-Ільіна Гліба, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Здійснення мрій».
ІІ місце:
• Лучинську Марію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Лісова Красуня»;
• Ільченка Богдана, учня НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Ялиночка зеленая, ялиночка моя»;
• Чікірову Аліну, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Ялинка-намистинка»;
• Щеубату Поліну, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Ялинка щастя»;
• Романенко Вікторію, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна красуня»;
• Атаян Каріну, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Загадкова незнайомка».
ІІІ місце:
• Рудковську Діану, вихованку гуртка «Скаути» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ялинка»;
• Мельніченко Владиславу, вихованку гуртка «Скаути» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ялинка лісових мешканців»;
• Учнів 2 класу Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Засніжена ялинка»;
• Чікірова Гліба , учня Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Засніжена ялинка».
У номінації «Новорічний букет»:
І місце:
• Учнів 4 класу Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Барви зими».
ІІІ місце:
• Алексєєву Ірину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Чарівний кошик»;
• Скрибку Вероніку, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «У передчутті нового року».
У номінації «Новорічна композиція»:
І місце:
• Оваденко Катерину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Кумедний символ 2019 р.»;
• Титюк Анастасію, вихованку гуртка «Витоки» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Дід мороз уже в дорозі»;
• вихованців гуртка «Прикрась свій дім» Центру творчості «Дивосвіт», учнів 4-б класу Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний подарунок»;
• Щербату Владиславу, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Зимові каруселі»;
• Пономаренко Євгенію, вихованку гуртка «М'яка іграшка» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Новорічний годинник»;
• Пилипенко Софію, вихованку гуртка «Паперопластика» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Золота свинка»;
• Кузьменка Анатолія, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Світло Різдва»;
• Кузьменка Олександра, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний Сніговик».
ІІ місце:
• Підкурганну Вікторію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Казковий ліс»;
• Омелянчук Ірину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новий рік в лісі»;
• Петрову Анастасію, вихованку гуртка «Витоки» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І -ІІІ ст., за роботу «На свято з гостинцями»;
• Прісич Вікторію, вихованку гуртка «Витоки» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І -ІІІ ст., за роботу «Новорічний декор»;
• Кравченко Анастасію, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічний підсвічник»;
• Мажарського Тимофія, учня НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічний сніговик»;
• Шевченко Юлію, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Свято наближається»;
• Оврас Давида та Дениса, учнів Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Сніговики»;
• Ольховик Єлизавету, ученицю Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний вінок»;
• Шостака Аретема, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Снігова пригода».
ІІІ місце:
• Кравець Поліну, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Зимові розваги»;
• Андронюк Вероніку, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічна казка»;
• Бикову Валентину, ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Віяло новорічних бажань».
У номінації «Новорічний вінок»:
І місце:
• Стукаленко Ольгу, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Різдвяний віночок»;
• Грудзінську Ксенію, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічний віночок»;
• Іщук Аліну, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний віночок»;
• Яхновського Дмитра, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Горіховий віночок»;
• Москаленко Світлану, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Казковий віночок»;
• Кушніренко Катерину, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Незвичайний вінок».
ІІ місце:
• Тимошенко Тетяну, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівний віночок».
ІІІ місце:
• Ратних Єлизавету, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічний вінок»;
• Сарану Оксану, вихованку гуртка «Художня вишивка» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Віночок»;
• Учнів 4 класу Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Різдвяний віночок».
У номінації «Сюжетна композиція»:
І місце:
• Мельніченка Гліба, вихованця гуртка «Скаути» Центру творчості «Дивосвіт», учня Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний сувенір для Нептуна»;
• Лаврука Владислава, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «В серці Арктики»;
• Виноградова Данила, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Новорічний гість»;
• Віхлянцева Іллю, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна сімейка».
ІІ місце:
• Коц Іванну, вихованку гуртка «Витоки» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зимова фантазія»;
• Колесника Даниїла, учня НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Надійшла зима весела».
ІІІ місце:
• Леоненко Валерію, вихованку гуртка «Художня вишивка» Центру творчості «Дивосвіт», ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Свято наближається».
У номінації «Новорічна картина чи колаж»:
І місце:
• Ткачук Вікторію, ученицю Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Перший сніг»;
• Чернікову Анастасію, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Щаслива мить»;
• Дергач Ангеліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Свято на порозі»;
• Коваля Івана, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Свято наближається».
ІІ місце:
• Сучок Альону, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Зайки-пострибайки»;
• Кріпак Валерію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Снігуронька»;
• Богомолових Олену та Ігора, учнів Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Чудова зима»;
• Семенюк Мирославу, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Тато, мама і я»;
• Бабич Ростислава, вихованця гуртка «Майстерня чудес» Центру творчості «Дивосвіт», учня Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Акваріум».
ІІІ місце:
• Калуту Вікторію, ученицю Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зимова казка»;
• Ткачука Олександра, учня Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Дід Мороз»;
• Гавриленко Вікторію, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічна ніч»;
• Іванчу Мирославу, вихованку гуртка «Художня вишивка» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт», за роботу «Новорічна ніч»;
• Подчумачева Єгора, учня Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Цвіте, горить, красується ялинка лісова».
У номінації «Новорічний подарунок»:
І місце:
• Петровського Ярослава, учня НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Новорічне диво»;
• Гончарова Артема, учня Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «З Різдвом»;
• Віхлянцева Богдана, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Снігурі».
ІІ місце:
• Московчука Дмитра, учня Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Дівчинка-Снігуронька»;
• Григорян Каріне, ученицю НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Вийди, вийди місяченьку»;
• Штагер Дар'ю, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівна рукавичка».
ІІІ місце:
• Лашко Дар'ю, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічний годинник бажань»;
• Дробович Мілану, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Ялинкові прикраси»;
• Ведмідь Олександру, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Незвичайний Сніговик».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень - птах року 2018»

Для участі в конкурсі було подано 15 робіт учнів загальноосвітніх закладів району та вихованців Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
За результатами районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень - птах року 2018» на підставі рішення журі призерами конкурсу визнано:
І місце:
• Шияна Максима, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Несподівана зустріч»;
• Махоніну Радіславу, вихованку гуртка «Мальви» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Два друга»;
• Косян Юлію, вихованку гуртка «Чарівні пальчики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Припутень - птах 2018 року»;
ІІ місце:
• Сулейманову Руслану, вихованку гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Лісовий мешканець - Припутень»;
ІІІ місце:
• Сучок Іванну, вихованку гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Припутень - дикий лісовий голуб»;
• Єрьоміну Зою, вихованку гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Припутень»;
• Мартиненка Кирила, вихованця гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Дикий голуб»;
• Петросюка Володимира, вихованця гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Дикий лісовий голуб»;
• Садовську Марію, вихованку гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Лісовий житель - припутень».

ЖОВТЕНЬ

Підсумки районного етапу Обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

Учасниками конкурсу стали учні 8 загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Огляд-конкурс проводився 30 жовтня та 01 листопада 2018 року. Для оцінки конкурсантів було створено журі, до складу якого залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями визнано:
Категорія «Солісти»:
І вікова група (6-10 років):
І місце:
• Гринько Елеонору, вихованку вокального гуртка «Талант» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Бевз Софію, ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2.
ІІ місце:
• Стукаленко Ольгу, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Федоренко Яну, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Ніконову Євгенію, ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2;
• Фадєєву Лілію, ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2;
• Шутун Вікторію, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце:
• Старжинську Єву, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Олексієнко Дарину, вихованку вокального гуртка «Талант» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Джунь Зоріанну, ученицю Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня»;
• Богдан Олександру, ученицю Новопетрівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2.
ІІ вікова група (11-14 років):
І місце:
• Подолянчук Марію, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст.;
• Костюченко Катерину, вихованку вокального гуртка «Талант» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Катасонову Анастасію, вихованку Зразкової вокальної студії «Візерунок» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІ місце:
• Кухаренко Катерину, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І - ІІІ ст.;
• Агаєву Лізу, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Самойленко Софію, ученицю Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня»;
• Устінову Владиславу, вихованку вокальної студії «До-ре-мікс» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІІ місце:
• Коваленко Діану, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанської ЗОШ І - ІІІ ст.;
• Кожедуб Вікторію, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Дергач Ангеліну, вихованку вокального гуртка «Талант» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Володько Анну, ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2;
• Сергієнко Анастасію, ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ст. №2.
ІІІ вікова група (15-17 років):
І місце:
• Лютаєву Івєтту, вихованку Зразкової вокальної студії «Візерунок» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Карась Софiю, вихованку вокальної студії «Соло» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІ місце:
• Пирську Дарину, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанської ЗОШ І - ІІІ ст.;
• Ворник Юлію, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Тарасюка В'ячеслава, вихованця Зразкової вокальної студії «Візерунок» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІІ місце:
• Шпильову Олену, вихованку вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Категорія «Вокальні колективи та колективи малих форм»:
І місце:
• Вокальну студію «Соло», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Зразкову вокальну студію «Візерунок», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІ місце:
• Дует: Агаєва Ліза, Стукаленко Артем, вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІІ місце:
• Дует: Адамович Каріна та Каміла, вокального гуртка «Смайлик», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Ансамбль «Джерельце», Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Підсумки проведення районного етапу обласних конкурсів юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна - Україна»

Для участі в конкурсі були подані роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів: Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Опорного загальноосвітньої навчального закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Навчальо-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст, Димерської ЗОШ І-ІІІ ст, Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»: історико-краєзнавчого клубу «Легіон», гурток «Школа журналістики», «Скаути», «Українська хата», «Мальви», «Витоки», «Шрайбікус», «Юний технік», «Барвінок».
Для визначення переможців районного етапу обласних конкурсів фотографій «Моя Україно!» та «Моя країна - Україна» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти 22.10.2018 року журі провело засідання з підведення підсумків районного етапу конкурсу.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі призерами визнано:
Номінація «Портрет»
І місце:
• Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мрію...»;
• Палій Анну, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Стояла я і слухала весну»;
• Яценко Єлизавету, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Шкільний ангел»;
• Мартинюка Дениса, вихованця гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Купальський віночок».
ІІ місце:
• Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Погляд в майбутнє»;
• Ткач Софію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Український ранок»;
• Ткач Софію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Музика крізь століття»;
• Бельченко Марину, ученицю Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Любіть Україну, як сонце, любіть...».
ІІІ місце:
• Кислу Валерію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Моя улюблена вчителька»;
• Мокалюка Ярослава, учня Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Нова радість»;
• Ткач Софію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Український ранок».
Номінація «Пейзаж»
І місце:
• Лашко Дар'ю, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «А соняхи, як сонечка...».
ІІ місце:
• Стопу Валерію, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку гуртка «Мальви» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Небо у воді»;
• Яковенко Вікторію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Соняшники»;
• Яковенко Вікторію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Замріяне небо»;
• Кириєнка Миколу, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Мої нескорені Карпати»;
• Ткач Софію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Лісова мавка»;
• Аброскіну Євгенію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Красоти Карпат»;
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Чарівне небо»;
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Карпати у тумані»;
ІІІ місце:
• Прокопенко Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ранковий пейзаж»;
• Яценко Єлизавету, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Туман над озером»;
• Прокопенко Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Хмари в горах»;
• Ткач Катерину, ученицю Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «В'ється наче змійка неспокійна річка»;
• Томка Гліба, учня Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Каньйон в с. Буки»;
• Томка Гліба, учня Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Хотинська Фортеця»;
• Томка Гліба, учня Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Свято-Успенська Святогірська Лавра»;
• Демидюк Карину, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Бурхливі води»;
• Мучичку Христину, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Стоїть гора високая»;
• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Сніжне королівство»;
• Яценко Єлизавету, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Фарби природи»;
• Кріпак Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Село над озером».
Номінація «Архітектура»
І місце:
• Бондарчук Тетяну, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Монастир»;
ІІ місце:
• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Залізний ангел».
ІІІ місце:
• Оваденко Катерину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Українська світлиця»;
• Махоніну Радіславу, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку гуртка «Мальви Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Золоті ворота Ярослава Мудрого».
Номінація «Позажанрове фото»
І місце:
• Козака Олексія, учня Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», вихованця гуртка «Українська хата» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Вечірнє місто»;
• Оваденко Катерину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Казковий бичок»;
• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Лісові пута».
ІІ місце:
• Кріпак Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ангельський протест»;
• Непокритову Анастасію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Я з вами».
ІІІ місце:
• Мельніченка Гліба, учня Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Скаути» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Двері в безодню»;
• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Аудіо Шива»;
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Кіт в середньовіччі».
Номінація «Флора та фауна»
І місце:
• Донич Варвару, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Заповідними стежками Карпат»;
• Прокопенко Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Моя Бусинка»;
• Курочку Максима, учня Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Знайомтесь! Жирафа!».
ІІ місце:
• Яценко Єлизавету, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Переправа»;
• Козубського Романа, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Ой, затишна в нас кошара, бо живе овець там пара»;
• Горбатенка Ярослава, учня Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівний жук».
ІІІ місце:
• Салюту Катерину, ученицю Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Скаути» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Промінчик сонця»;
• Салюту Дмитра, учня Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Скаути» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Хрюша Бобік»;
• Махоніну Радіславу, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку гуртка «Мальви» Вишгордського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Яблуко кохання»;
• Кріпак Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Наглядач»;
• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Команда».
Номінація «Побутові або жанрові фото»
І місце:
• Філатову Валерію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Смачна Масляна».
ІІІ місце:
• Чеботарь Сніжану, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка історико-краєзнавчого клубу «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Нахімічили»;
• Толочина Іллю, учня Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Росте козацька зміна».
Номінація «Натюрморт»
ІІ місце:
• Накльопова Дмитра, в