Підсумки районних конкурсів за І семестр

 

 ПІДСУМКИ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ

І СЕМЕСТР 2020 - 2021 навчальний рік

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» до Дня Соборності України

Для участі у виставці було подано 20 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» до Дня Соборності України було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями районного етапу конкурсу визнано:
І місце:
• Куценко Аліну, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Портрет Тараса Шевченка»;
• Фаткулліну Людмилу, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Кавказ»;
• Гриненко Ольгу, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Спогади про юність Тараса Шевченка»;
• Стрельнікову Софію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Донбас - це Україна»;
• Висоцьку Вікторію, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Мені тринадцятий минало»;
• Сувид Анну, вихованку гуртка «Чарівні фарби» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Садок вишневий...».
ІІ місце:
• Мачульську Алевтину, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лічу в неволі дні і ночі!»;
• Дрізд Валерію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Комора в Потоках»;
• Мошковську Анну, вихованку гуртка «Чарівні фарби» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Обізвався, орел, сизий, Та й дав ляхам знати!»;
• Ніколаєнка Володимира, вихованця гуртка «Чарівні фарби» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Весна прийшла»;
• Царененко Марію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Малий Тарас з подругою Оксаною».
ІІІ місце:
• Приходько Діану, вихованку гуртка «Чарівні фарби» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «На самоті з дощем»;
• Образ Вікторію, вихованку гуртка «Чарівні фарби» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівна осінь»;
• Кириченко Ангеліну, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Мені тринадцятий минало».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Для участі у виставці було подано 70 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями районного етапу виставки визнано:
Номінація «Новорічний вінок»:
І місце:

• Камінську Олександру, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Новорічний настрій»;
• Вінічена Матвєя, учня Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Зимовий вінок»;
• Тарасюка Олександра, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Новорічний оберіг»;
• Маленівську Альбіну, вихованку студії декоративного мистецтва «Орнамент» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Вінок новорічний»;
• Глущенка Тимофія, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Святковий вінок»;
• Шостак Софію, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівний віночок».
ІІ місце:
• Федорець Анастасію, ученицю Вищедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна феєрія»;
• Колективну роботу учнів 7 класу Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічне диво»;
• Колективну роботу учнів 7 класу Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічні мрії»;
• Вініченка Матвєя , учня Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічне диво»;
• Рогач Аріну, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Різдвяний віночок».
ІІІ місце:
• Тарасюка Олександра, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Зимова казка»;
• Дергач Ангеліну, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний вінок»;
• Бузун Вікторію, вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний вінок».
Номінація «Стилізована ялинка»:
І місце:

• Бойко Стефанію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічна красуня»;
• Бардонову Діану, ученицю ОЗНЗ Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна красуня»;
• Захарків Ірину, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Синя мить»;
• Ляховенко Євгенію, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна красуня»;
• Веремієнка Антона, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «В очікуванні нового року»;
• Солопова Іллю, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівна Ялинка».
ІІ місце:
• Михайловського Ярослава, учня Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «А ялинка вогниками сяє»;
• Богдан Тетяну, вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна красуня».
ІІІ місце:
• Пустовойт Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Затишна ялинка»;
• Карпенка Дмитра, учня Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ялинка»;
• Костюченка Владислава, Костюченка Ярослава, учнів Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «А ялинка вогниками сяє»;
• Колективну роботу вихованців студії декоративного мистецтва «Орнамент» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Новорічна красуня».
Номінація «Новорічна картина чи колаж»:
І місце:

• Павлусенко Любов, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ой, радуйся, Земле, син божий народився»;
• Нинько Карину, ученицю Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічне диво під ялинкою».
ІІ місце:
• Попович Аріну, вихованку студії декоративного мистецтва «Орнамент» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «З новим роком»;
• Лазебник Дарину, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Святкова ялинка».
ІІІ місце:
• Париж Поліну, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Віфлеємська ніч»;
• Буренок Анну, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Подарунки від Діда Мороза».
Номінація «Новорічна композиція»
І місце:

• Федьорко Маргариту, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Диво-сніговик»;
• Саєнка Макара, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний гість»;
• Лапутько Марію, вихованку гуртка «Веселка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Хай прийде казка».
ІІ місце:
• Гавриленко Вікторію, ученицю Хотянівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новий рік на хвилях колядок і щедрівок»;
• Костюченко Анну, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Подарунки для слухняних».
ІІІ місце:
• Дрізд Валерію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Новорічна комета»;
• Колективну роботу учнів 2 класу Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічна ніч»;
• Іщук Аліну, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Хай же новий рік приносить...»;
• Костюченко Вероніку, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Подарунок другові»;
• Попову Мілану, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Гостинці до свята»;
• Бакус Василину, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Вже надходить новий рік»;
• Кочубей Дар'ю, вихованку студії декоративного мистецтва «Орнамент» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Зима у лісі»;
• Трощина Пилипа, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зимове свято»;
• Лазебник Дарину, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Незвичайна ялинка»;
• Малашка Назара, учня Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Казкова країна».
Номінація «Сюжетна композиція»
І місце:

• Погребовську Валерію, вихованку гуртка «Паперопластика» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Символ року»;
• Петренко Галину, вихованку гуртка «М'яка іграшка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Зустріч нового року».
ІІ місце:
• Бершацьку Олександру, вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Рік бика - ми на тебе чекаємо».
Номінація «Новорічний букет»:
ІІІ місце:
• Харкевича Георгія, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Святковий букет».
Номінація «Новорічний подарунок»:
І місце:

• Омельченко Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Новорічний гном Леся»;
• Нижник Дар'ю, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Новорічний гном Шоша»
• Буяла Нікіту, учня Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чарівний чобіток»;
• Кононенко Наталію, вихованку гуртка «Паперопластика» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ялинкові прикраси».
ІІ місце:
• Костюченко Яну, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Сніговик»;
• Пустовойт Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Гномик Гоша»
• Омельченко Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Ялинкова іграшка «Льодяник»;
• Лях Катерину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Подарунок від сніговика».
ІІІ місце:
• Нечваль Уляну, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічна іграшка»;
• Нижник Дар'ю, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Різдвяний янгол»;
• Бервінову Марію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Новорічна іграшка «Чарівна куля»;
• Омельченко Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Новорічна упаковка «Ялинка»;
• Тарасюка Олександра, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Чарівні сніжинки»;
• Тарасюка Олександра, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Новорічне сяйво»;
• Сурмай Марію, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Гномик».

Підсумки проведення районного етапу щорічної обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини»

Учасниками конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Для підведення підсумків районного етапу конкурсу 27 листопада 2020 року було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі призерами районного етапу конкурсу визнано:
І місце:
• Котул Марію, ученицю, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, за роботу «Дві сторони життя очима ПРАВА»;
• Рафальську Тамару, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Мої права»;
• Несукай Дарину, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Я хочу мати право на...»;
• Матіюка Нікіту, учня НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Совеня-пізнайко»;
• Бородиню Валерію, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Право на любов»;
• Войтович Євгенію, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Мої права завжди зі мною»;
• Федіну Віру, ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Наші права»;
• Клованич Марину, ученицю ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Право на охорону здоров'я».
ІІ місце:
• Суздальцеву Софію, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Право на сім'ю»;
• Кращенко Кароліну, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Права дитини»;
• Кета Федора, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Діти мають право...».
ІІІ місце:
• Герасимчук Анастасію, ученицю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Діти мають право на сім'ю»;
• Філоненка Олега, учня Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Я дитина - маю право на...»;
• Михалдикову Орину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Я маю права»;
• Поліщук Поліну, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Право на індивідуальність»;
• Дишаєву Анастасію, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Права дітей».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської акції «Горлиця звичайна - птах 2020 року»

Переможцями та призерами конкурсу визнано:
І місце:
• Шевченко Оксану, вихованку гуртка «Юний еколог» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Горлиця»;
• Сарану Каріну, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ой у лісі у дубині...»;
• Федорена Євгенія, учня Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Символ Любові».
ІІ місце:
• Вдовиченко Владиславу, ученицю Лебедівської ЗОШ І -ІІІ ст., за роботу «Ой у лісі, у дубині...».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу«Український сувенір»

Учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Для підведення підсумків районного етапу конкурсу 08 жовтня 2020 року було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі призерами районного етапу конкурсу визнано:
Номінація «Зразки традиційних іграшок»
І місце:

• Сторубльовцеву Евеліну, вихованку гуртка «М'яка іграшка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу Бабуся-господиня;
• Омельченко Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Оберіг сімейного щастя.
ІІІ місце:
• Павленко Марію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Мотанка».
Номінація «Копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь»
І місце:

• Веремієнка Антона учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Домовий».
Номінація «Предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції»
І місце:

• Юхименко Альону, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Калиновий кошик»;
• Мірошниченко Діану, вихованку гуртка «Майстерня гарного настрою», ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Закохані коти»;
• Криничку Анастасію, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ромашки».
ІІ місце:
• Петренко Віру, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Українська родина;
• Кучерявого Андрія та Велічка Володимира, вихованців гуртка «Декоративна мозаїка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Дідух».
ІІІ місце:
• Марченко Олександру, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Серветка»;
• Глебовську Алісу, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Технічного ліцею НТУУ КПІ, за роботу «Український сувенір».
Номінація «Сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір»
І місце:

• Гузій Дарину, ученицю Димерької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Останній дарунок літа»;
• Сарану Оксану, ученицю Димерької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Думки про переліт»;
• Єрченко Софію, вихованку гуртка «Веселка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Карусель історії»;
• Стецького Назара, Білоконенко Вікторію, Леонтьєва Данила, вихованців гуртка «Декоративна мозаїка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Їжак»;
• Пустовойт Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Казковий пень».
ІІ місце:
• Захарків Ірину, вихованку гуртка «Дівоча скриня», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Підкова достатку».
ІІІ місце:
• Нижник Дар'ю, вихованку гуртка «Дівоча скриня», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Барви осені»;
• Омельченко Софію, вихованку гуртка «Дівоча скриня», Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», за роботу «Сімейний оберіг».
Номінація «Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку»
І місце:

• Бородиню Валерію, ученицю Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Тризуб»;
• Петренко Галину, вихованку гуртка «Паперопластика» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Ранок у селі»;
• Фещенко Вікторію, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Українська осінь».
ІІ місце:
• Нетикан Маргариту, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Яйце-райце;
• Веремієнка Антона, учня НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Родинне дерево»;
• Король Дану, ученицю Старопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Дідух»;
• Вишневського Дениса, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Мамин оберіг»;
• Маленчука Максима, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Родинний оберіг»;
• Бутейка Нікодима, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Осіннє панно».
ІІІ місце:
• Сафоненко Вероніку, ученицю Димерької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Україна без меж»;
• Страшнюк Ірину, ученицю Димерької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу «Багатогранність українського орнаменту»;
• Панькова Михайла, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Торбинка достатку»;
• Скоріка Максима, учня Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Символи рідної землі»;
• Пономаренко Вікторію, ученицю Старопетрівськаої ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Український оберіг».

Підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Для участі в конкурсі були подані роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу обласного конкурсу фотографій «Моя Україно!» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти. 05.10.2020 року журі провело засідання з підведення підсумків районного етапу конкурсу.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі призерами районного етапу конкурсу визнано:
Номінація «Портрет»
І місце:

• Бубенко Лілію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Таємнича дорога в небеса»;
• Куявця Ельдара, учня ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Грибник»;
• Король Марію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Казковий настрій».
ІІ місце:
• Агаєву Єлизавету, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Меланія»;
• Клованич Марину, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Я і осінь».
ІІІ місце:
• Дежемесову Дарину, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Джоконда»;
• Дежемесову Дарину, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Польова царівна»;
• Купрієнко Анастасію, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мить погляду».

Номінація «Пейзаж»
І місце:

• Стрельнікову Софію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Моя прекрасна Україна»;
• Повзун Марію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», за роботу «Квіткова принцеса»;
• Антоновську Амелію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Незабаром ніч»;
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Озеро Сасин»;
• Бубенко Лілію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Тихий вечір у селі»;
• Бубенко Лілію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Таємнича дорога в небеса»;
• Гаманюк Валерію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Стоять березки в сонній тиші»;
• Шевченко Оксану, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Десна приголублена вербами...».
ІІ місце:
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лісова знахідка»;
• Конончук Вікторію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «З Україною в серці»;
• Березинець Анну, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Лише в дорозі я бачу себе...»;
• Купшукова Михайла, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Незабутня подорож до Карпат».
ІІІ місце:
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Українські Мальдіви»;
• Красівського Богдана, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Тече Дніпро...»;
• Адамович Каріну, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «На схилах Дніпра»;
• Філатову Анастасію, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Київ Вечірній»;
• Стовбан Маргариту, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Вечір море килимом вкриває...»;
• Гаманюк Валерію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Як затишно мені з тобою».

Номінація «Архітектура»
І місце:

• Лещенко Вікторію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Руїни Тараканівського форту»;
• Куявця Ельдара, учня ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Пам'ятник першим чорнобильцям-ліквідаторам»;
• Непочатих Артура, вихованця гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Палацова пишність»
ІІ місце:
• Махновець Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Тунель»;
• Сувид Христину, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Православний куточок Катюжанки»;

Номінація «Флора і фауна»
І місце:

• Антоновську Амелію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Незвичайна краса»;
• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лісова сімейка»;
• Дежемесову Марію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Шпаки прилетіли»;
• Куявця Ельдара, учня ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Врятуй мене»;
• Купрієнко Анастасію, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Квітковий рай»;
• Гаманюк Валерію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Цвітуть в душі моїй волошки»;
• Конончук Вікторію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Рожеве диво природи».
ІІ місце:
• Махновець Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Весна»;
• Бубенко Лілію, ученицю ОЗНЗ Жукинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні екологи» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мак червоний між житами».
ІІІ місце:
• Антоновську Амелію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Мурахи-трудівники»;
• Антоновську Амелію, ученицю Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Червонобока смакота»;
• Михайленко Марину, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Паросток»;
• Купрієнко Анастасію, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Чекаючи господаря».

Номінація «Натюрморт»
І місце:

• Уткіну Ксенію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Осіння рапсодія».
ІІ місце:
• Возну Вікторію, ученицю Лтвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Голова професора Доуеля».

Номінація «Макрофотографія»
І місце:

• Волинець Марину, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Від осені не втечеш!»;
• Клованич Марину, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Маленький соняшник»;
• Куцу Валерію, ученицю ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Метелик»;
• Куявця Ельдара, учня ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Лісовий житель».
ІІІ місце:
• Євтушенка Іллю, учня Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. вихованця гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мурашина ферма».

Номінація «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop»
І місце:

• Сафоненко Вероніку, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Збільшіть мене!»;
• Махновець Анастасію, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Діти сонця».

Номінація «Експериментальне фото»
І місце:

• Думанську Вікторію, вихованку гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Лісовий ноктюрн».
ІІ місце:
• Дежемесову Дарину, ученицю Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Мислитель».