Проведення районних конкурсів

ПЛАН МАСОВИХ ЗАХОДІВ
з дітьми та учнівською молоддю Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» на 2018 - 2019 навчальний рік

1. Районний етап обласного конкурсу фоторобіт «Неосяжна моя Україно!» (Вересень).
2. Районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна - Україна» (Вересень).
3. Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір» (Вересень).
4. Районний етап інтелектуальних ігор «Територія IQ» для 5-11 класів (21 вересня).
5. Районне мистецьке свято «Диво-відкриття» (29 вересня).
6. Фотовиставка «Диво-вернісаж» (29 вересня).
7. Районний огляд-конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» (Жовтень).
8. Районний етап обласного фестивалю дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп» (Жовтень).
9. Районний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» (Жовтень).
10. Спільний проект Центру творчості «Дивосвіт» та Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» «До 75-річчя визволення Вишгородщини від німецько-нацистських військ» : Квест юних краєзнавців «У пошуках експонатів музею» (Жовтень).
11. Районний етап обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої серед нас. Сучасні захисники України» (Жовтень).
12. Районний етап обласної експедиції «Моя Батьківщина - Україна» (Жовтень).
13. Мистецька патріотична акція до Дня захисника України «Янголята для солдата» (12 жовтня).
14. Районний етап інтелектуальних ігор «Ігри розуму» для 7-8 класів (12 жовтня).
15. Районний етап інтелектуальних ігор «Ігри розуму» для 6 класів (19 жовтня).
16. Відкриття театрального сезону «Просто читаємо казки» (15 жовтня).
17. Районний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» (Жовтень).
18. Районний етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» (Листопад).
19. Районний етап конкурсу дитячих творчих робіт «Київщина без корупції» (Листопад).
20. Районний етап обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дітей» (Листопад).
21. Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України (Листопад).
22. Районний етап інтелектуальних ігор «Ігри розуму» для 5 класів (9 листопада).
23. Інтелектуальна гра «Чудова сімка» для 9-10 класів (16 листопада).
24. Акція «Свічка пам'яті» до Дня пам'яті жертв голодомору (24 листопада).
25. Районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу турисько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (Листопад).
26. Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція» (Грудень).
27. Районний етап обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія» (Грудень).
28. Районний етап обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» (Грудень).
29. Народознавча гра «Вулиця-розумниця» для 7-8 класів (Грудень).
30. Новорічні вистави (25-28 грудня).
31. Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста» (Січень).
32. Районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (Січень).
33. Районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху - це життя» (Січень).
34. Районний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» (Січень).
35. Виставка творчих робіт вихованців Димерського відділення (Лютий).
36. Районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт з природознавства та біології «Юний дослідник» (9-11 років) (Лютий).
37. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання (Лютий).
38. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» серед учнівських колективів екологічної просвіти (Лютий).
39. Перший весняний концерт «Перше березня» (1 березня).
40. Виставка творчих робіт вихованців Центру творчості «Весняний диво-вернісаж» (1 березня).
41. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (Березень).
42. Районний етап Всеукраїнських змагань з початкового технічного моделювання (Березень).
43. Тиждень театру (25-30 березня).
44. VII Вишгородський відкритий фестиваль аматорських театральних колективів «Театральна субота» (30 березня).
45. Районні акції в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища «День Землі», «День довкілля», «До чистих джерел», «Діти за гуманне ставлення до тварин» (Квітень).
46. Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників - рятувальник спільно з управлінням МНС у Київській області (Квітень).
47. Вишгородський мистецький фестиваль «Творче подвір'я» (12 квітня).
48. Районна конференція юних краєзнавців «Галерея національної пам'яті» (3 травня).
49. Виставкова експозиція «Диво-матусі» (12 травня).
50. Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Джура» (Травень).
51. Творчі звіти «Дивосвіту» (Квітень).
52. «Диво-шоу 2019» (Травень).