Підсумки районних конкурсів за ІІ семестр

 

ПІДСУМКИ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ,

ІІ СЕМЕСТР

2018 - 2019  навчальний рік

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин - 2019»

Для участі в конкурсі було подано роботи із загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин - 2019» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
11.04.2019 року журі провело засідання з підведення підсумків районного етапу конкурсу.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин - 2019» визнано:
Категорія «Малюнок»
І місце:
• Роботу «Букет календули», Єрьоміної Зої, учениці Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., вихованку гуртка «Палітра» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», номінація «Квітка з легенди»;
• Роботу «Соняшник», Федіної Віри, учениці ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», номінація «Ботанічна ілюстрація».
ІІ місце:
• Роботу «Лілії», Рябухи Марини, учениці Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., вихованку гуртка «Палітра» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», номінація «Квітка з легенди»;
• Роботу «Квітковий орнаментк», Сучок Аліни, учениці Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., вихованку гуртка «Палітра» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», номінація «Рослинний орнамент»;
• Роботу «Весняна ніжність», Нинько Вероніки, учениці Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація «Ботанічна ілюстрація».
ІІІ місце:
• Роботу «Мак», Дрозденко Марії, учениці Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація «Квітка з легенди»;
• Роботу «Соняшник», Тригуб Дарини, учениці Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація «Квітка з легенди»;
• Роботу «Дівоча врода», Шуліки Анастасії, учениці Глібівської ЗОШ І-ІІ ст., номінація «Ботанічна ілюстрація».
Категорія «Флористична картина»
І місце:
• Роботу «Букет польових квітів», Толстих Ксенії, вихованки гуртка «Ошибана» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Категорія «Лірика. Поезія весни»
І місце:
• Роботу «Пролісок», Заруцької Єлизавети, учениці Глібівської ЗОШ І-ІІ ст.;
• Роботу «Конвалія», Коваленко Анни, учениці ОЗНЗ Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
• Роботу «Весняні мрії», Рудник Сніжани, учениці Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вихованки гуртка «Словесний креатив» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
ІІІ місце:
• Роботу «Поезія весни», Кариди Сергія, учня Глібівської ЗОШ І-ІІ ст.

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Учасниками конкурсу стали учні 6 загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Для підведення підсумків районного етапу конкурсу 15 квітня 2019 року було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі призерами районного етапу конкурсу визнано:
І місце:
• Курач Анастасію, ученицю Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Обирай безпечний шлях»;
• Гордієнка Дениса, учня Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Охорона праці очима дітей».
ІІ місце:
• Мисковця Ярослава, учня Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Збережуть твоє життя засоби безпеки»;
• Якімову Анастасію, ученицю НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Засоби безпеки збережуть життя»;
• Мартиненка Кирила, учня Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Бережи планету своїми руками»;
• Саленко Єлизавету, ученицю Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Безпечна праця - крок у щасливе майбутнє».
ІІІ місце:
• Сулейманова Руслана, учня Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Працюй безпечно»;
• Шияна Максима, учня Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Знай та виконуй»;
• Савченка Мирослава, учня Синяківського ЗЗСО І-ІІ ст., за роботу «Охорона праці - моє майбутнє».

Вітаємо переможця районного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Конончук Вікторію, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Дослідження негативного впливу відпрацьованих батарейок на живі організми».

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вишиванка дитячими руками»:

• Іващенко Ірину та Бойкову Аліну, учениць Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Лялька-мотанка»;
• Дергач Ангеліну, вихованку гуртка «Художня вишивка», Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Сорочка».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

Для участі у виставці було подано 20 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка» визнано:
I місце:
• Петросюка Володимира, вихованця гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Синяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., за роботу «Годівничка»;
• Бідного Тимура, учня Синяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., за роботу «Годівничка».
II місце:
• колектив 1-б класу Синяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., за звіт про проведення акції «Годівничка»;
• учнів 4 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Пташка красна пірям, а людина справами».
III місце:
• Садового Владислава, учня Синяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., за роботу «Вірш про птахів»;
• учнів 5 класу Глібівської ЗОШ І-ІІ ст. за роботу «Годівничка для птахів».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

Для участі в конкурсі було подано роботи із загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
20.03.2019 року журі провело засідання з підведення підсумків районного етапу конкурсу.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» визнано:
І місце:
• Роботу «Казкова країна», Апілат Анастасії та Дрозденко Аріни, учнів Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованців гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» у номінації «Архітектура і будівництво»;
• Роботу «Будинок лісника», Яценко Лізи, учениці Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» у номінації «Архітектура і будівництво».
ІІ місце:
• Роботу «Приватний дім», Романенка Валерія, вихованця гуртка «Паперопластика» Димерського відділеня Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» у номінації «Архітектура і будівництво»;
• Роботу «Вічна шана», Возної Вікторії, учениці Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Шрайбікус» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» у номінації «Архітектура і будівництво»;
• Роботу «Батьківська хата», Шпильової Олени, учениці Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Юний технік» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» у номінації «Архітектура і будівництво».

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Для участі у виставці було подано 36 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів міста та району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями районного етапу визнано:
Номінація «Образотворче мистецтво»:
І місце:
• Фещенко Вікторію, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Паралельні світи».
ІІ місце:
• Гриненко Ольгу, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Чорна діра»;
• Тищенко Ярину, вихованку гуртка «Майстерня чудес» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Всесвіт».
ІІІ місце:
• Париж Поліну, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Три світи»;
• Ільченка Богдана, учня Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Космос»;
• Гордієнка Дениса, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Дивограй моєї планети»;
• Курач Анастасію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Дивовижний світ космосу»;
• Приступюк Соломію, вихованку гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Жителі космосу»;
• Струтинську Каріну, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Відкриваємо незвіданий космос»;
• Мартиненка Кирила, вихованця гуртка «Чарівна голочка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Космічна зустріч»;
• Садового Владислава, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Привіт з космосу»;
• Леоненко Валерію, ученицю Димерської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Незвіданий космос».
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:
І місце:
• Висоцьку Вероніку, ученицю Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Наша сонячна система»;
• Ловецьку Ангеліну, вихованку гуртка «Аплікація та мозаїка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Всесвіт»;
• Козіну Анну, вихованку гуртка «М'яка іграшка» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Незвичайний гість»;
• Оваденко Катерину, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Мій космічний друг «Цинтаврик»;
• Лашко Дар'ю, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Космік - мій чарівний сусід»;
• Бідного Тимура, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Марсіанин».
ІІ місце:
• Гору Вікторію, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», за роботу «Політ на місяць».
ІІІ місце:
• Корденюк Вікторію, ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу Космічний житель»;
• Титюка Ярослава, учня Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Космічний нінзя».

Підсумки проведення районного етапу Обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху - це життя!»

До участі у виставці було подано 15 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху - це життя!» було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі переможцями та призерами районного етапу конкурсу визнано:
І місце:
• Бельченко Марину, ученицю Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект», за роботу «Світлофор - наш найкращий друг»;
• Русиник Світлану, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Учасники дорожнього руху».
ІІ місце:
• Зарицьку Єлизавету, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія» - ЗОШ І ступеня», за роботу «Переходь тільки на зелене світло».
ІІІ місце:
• Федіну Віру Євгенівну, ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Пішохідний перехід».

Підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» до Дня Соборності України

03 січня 2019 року у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» до Дня Соборності України.
Для участі у виставці було подано 40 робіт від загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртків Центру творчості «Дивосвіт».
Для визначення переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» до Дня Соборності України було створено журі, до складу якого були залучені спеціалісти.
За результатами конкурсу на підставі рішення журі, переможцями та призерами районного етапу конкурсу визнано:
Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»:
І місце:

• Склярова Вадима, учня Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Україна рідний край»;
• Цапука Максима, учня Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Соборна Україна».
ІІ місце:
• Парамонову Анастасію, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Наша маленька україночка».
ІІІ місце:
• Іващенко Ірину, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеня», за роботу «Слава Україні».
Номінація «Образотворче мистецтво»:
І місце:

• Тюрменко Катерину, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Прощання»;
• Корнієнко Вікторію, ученицю Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Україна єдина».
ІІ місце:
• Семенюк Мирославу, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Тато, мама і я»;
• Нинько Карину, ученицю Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Щаслива Україна»;
• Нинько Вероніку, ученицю Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Пісня України»;
ІІІ місце:
• Соловей Вікторію, вихованку гуртка «Витоки» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Всі ми діти матінки України»;
• Качинську Алісу, ученицю Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Щаслива родина -міцна Україна»;
• Єрьоміну Зою, вихованку гуртка «Чарівна голка» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю Синяківської ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Любіть Україну»;
• Молочко Мирославу, ученицю Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія ЗОШ І ступеня», за роботу «Код нації».